Corsair HS50 kulaklık mikrofonu nefes sesi alma sorunu

Rıdvan Can

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Corsair HS50 aldım fakat Discord'da arkadaşlarla konuşurken nefes sesimin çok geldiğini söylüyorlar istemsizce ben de kendimi nefes alırken kasmaya başladım ayrıca mikrofon basını +10 aldığımda oyun sesi de bazen gidiyor Discord'a ben bu sorunları nasıl düzelteceğim bilgisi olan yazarsa sevinirim kulaklık mikrofunu için pop filter falan varsa da alabilirim belki düzelir bilmiyorum.

Discord>Kullanıcı Ayarları>Ses ve Görüntü>Giriş Duyarlılığı kısmına gelip manuel olarak dB yi azaltmayı deneyebilirsin. dB ne kadar düşük olursa çevrede ki sesleri daha az algılar mikrofon. Ben mikrofon basını da 0 da kullanıyorum.

Hocam CS oynuyor musunuz o kulaklıkla? Ben oynayamıyorum daha bugün geldi sesler aşırı az geliyor yardım eder misiniz?

Oynuyorum ses normal geliyor jak girişlerini tak çıkar bilgisayardan sesi kısmış olabilirsin ona bak bir de kulaklığın mikrofonunun takılı olduğu yerin üstünde sesi kısıp açmak için bir yer var onu aşağa çekmiş olabilirsin veya oyunda ses kısık olabilir.

Maalesef hepsi açık.. Zaten YouTube'da sesi iyi.
Basslar çok yoğun sanırım,pe kde anlamam o işten. Bir awp sıkıyorum kulağımdan 10 saniye sesi gitmiyor ya.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı