Corsair HS50 kulaklık pedi nereden alınır?

Bütçe
100

Emir Erenoğlu

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Corsair HS50 kulaklığımın pedleri tamamen ömrünü doldurdu. Derinin parça parça olmasının yanı sıra, artık yerinde durmuyor pedler. Yenisini nereden alabilirim?

Bu sayfadan durumunuzu bilertin, gerekli yerleri doldurun, size ulaşırlar. Bana 1 gün içinde ulaşmışlardı.

Bende de HS50 kulaklık var, pedleri tamamen bitmiş durumda. Birisi tamamen koptu. Kendim yapıştırmayı denedim ama tam yapışmadı. İngilizcem de yok sayılır. Çeviri ile bir şeyler yazmayı denedim ama emin olamadım. Rica etsem açıklama kısmına ne yazmam gerektiğini söyleyebilir misiniz?

Bende hortlatayım, aynı durumu yaşadım e-mail attım ama göndermediklerini söylediler sadece link attılar bu sitelerden alabilirsiniz diye ama o sitelerin hiçbirinde de Corsair HS 50 Pro pedleri mevcut değil mecburen kendim Hepsiburada üzerinden alacağım.

Bende hortlatayım, aynı durumu yaşadım e-mail attım ama göndermediklerini söylediler sadece link attılar bu sitelerden alabilirsiniz diye ama o sitelerin hiçbirinde de Corsair HS 50 Pro pedleri mevcut değil mecburen kendim Hepsiburada üzerinden alacağım.

Güncelleme, Hepsiburada üzerinden satılan HS50 Pro pedleri kulaklığa uymuyor boş yere benim gibi siz de almayın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı