Corsair HS50 Kullanıcı Yorumları

Herkese selam. Yaklaşık bir hafta önce 300 TL Civarı Kulaklık Önerisi - Technopat Sosyal bu konuyu açmıştım. Çok kararsızdım hangi kulaklığı alsam, ya istediğim gibi olmazsa diye falan. Corsair HS50'de karar kıldım ve aldım. Öncelikle Techopat Sosyal üyelerine yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Gelelim incelemeye.

Kulaklık bassları çok temiz ve güzel çıkarıyor. Ses kalitesi ve seviyesi gayet yeterli. CS:GO'da tam bir felaket. Stereo olması kafanızı asla kurcalamasın, sanal 7.1'lerden kat kat iyi iş çıkartıyor. İlk kullandığınızda alışamayacaksınız. 1 saat kullandıktan sonra yıllardır bu kulaklıkla oynuyormuş gibi hissediyorsunuz. Müzik dinlerken de çok güzel hiçbir eksi yanını görmedim şuana kadar. Kulaklığı 5 saat aralıksız kullandım ve hiçbir ağrı yapmadı. Terleme de yok ama hava çok sıcaksa illaki hafif nemlendirecektir. O da gayet normal. Dışarıdan da ses almıyor. Mikrofon gayet başarılı dış sesleri tabii ki tam olmasa da yeterli düzeyde yok ediyor. Kablo uzunluğu kasa arkasına takılmaya izin veriyor. Y adaptör ile geldiğinden dilediğinizde bilgisayarınızda ya da 3.5mm Jak ile telefonda kullanabiliyorsunuz. Mikrofon tak-çıkar zaten söylemeye gerek yok.

Diyeceğim o ki bütçeniz buna yetiyorsa alın kesinlikle pişman olmayacaksınız. (Özellikle benim gibi olan arkadaşlara tavsiyemdir. :) Gamepower, James Donkey, Rampage gibi markalara gitmesinler.) Sağlıcakla kalın.

Bende de aynı kulaklık var, gerçekten beni konfor anlamında rahat ettiremedi. Üst kafa bandı kafamı sıkıyor. Onun dışında gerçekten iyi kulaklık.

Bir bana uymadı sanırım..

HS60 alın 380 lira gibi fiyatta İtopya'da satılıyor ses kartlı almış olacaksınız.
Alacak olan varsa kaçırmasın.

Kulaklığın düzgün çalışması için yazılımın açık olması gerekiyor mu?
Kulaklığın bilidiğim kadarıyla yazılımı bulunmuyor, gayet güzel çalışıyor.
Bende de aynı kulaklık var, gerçekten beni konfor anlamında rahat ettiremedi. Üst kafa bandı kafamı sıkıyor. Onun dışında gerçekten iyi kulaklık.

Bir bana uymadı sanırım..
Kafa yapısı ile alakalı olabilir. Ben memnunum konfor açısından.

Hort cart curt fakat bir sorum var;

Kulaklığın sağlamlığı nasıl ? Bazıları kulağa tam bağlandığı tarafın oldukça zayıf kaldığını söylüyor, hatta kırılan bile var.

Hort cart curt fakat bir sorum var;

Kulaklığın sağlamlığı nasıl ? Bazıları kulağa tam bağlandığı tarafın oldukça zayıf kaldığını söylüyor, hatta kırılan bile var.
En sağlam kulaklığı bile hor kullanırsanız illa ki bir yerinden sorun çıkar. Tamamen sizin kullanımınızla alakalı dikkat etmeniz lazım. Ben gayet memnunum bırak kırılmayı esneme bile yok sapasağlam.

En sağlam kulaklığı bile hor kullanırsanız illa ki bir yerinden sorun çıkar. Tamamen sizin kullanımınızla alakalı dikkat etmeniz lazım. Ben gayet memnunum bırak kırılmayı esneme bile yok sapasağlam.
O bahsi geçen kısma güveniyor musunuz ? Bir çok incelemede buranın kolayca kırılabildiği söylenmiş çünkü adam akıllı bile bağlanmamış deniyor. Kulaklığın kafanıza oturması için açtığınız kısım var ya, tam oranın kulaklığa bağlandığı kısım işte, hor kullanmasan bile kırılabiliyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı