Corsair HS50 Pro alınır mı?

Hocam konuyu hortlatıyorum ama Cloud Stinger da bk/ee ve bk/na modeli arasında ne fark var Amazon'da 3 model var.

Fiyatı 2 lira oynadığı için büyük ihtimal sadece north america ve eastern europe üretim farkı. Şahsen ee modelini 350'ye aldım 3 gün önce fakat basları tatmin etmeyince iade işlemi başlattım. Core için ise internette Stinger'dan kötü olduğuna yönelik çok inceleme okuduğum için elemiştim.

Fiyatı 2 lira oynadığı için büyük ihtimal sadece north america ve eastern europe üretim farkı. Şahsen ee modelini 350'ye aldım 3 gün önce fakat basları tatmin etmeyince iade işlemi başlattım. Core için ise internette Stinger'dan kötü olduğuna yönelik çok inceleme okuduğum için elemiştm
Fiyatı 2 lira oynadığı için büyük ihtimal sadece north america ve eastern europe üretim farkı. Şahsen ee modelini 350'ye aldım 3 gün önce fakat basları tatmin etmeyince iade işlemi başlattım. Core için ise internette Stinger'dan kötü olduğuna yönelik çok inceleme okuduğum için elemiştim.
Bunu ben de merak ediyorum.Dün HS50 Pro almıştım, geldi denedim ama hiç memnun kalmadım.Pedleri çok büyüktü ve ağırdı.O yüzden iade ettim şimdi başka bir kulaklık bakıyorum.Stinger uzaktan daha rahat göründü ama hangi modelini alsam bilemedim.

Kusura bakma yanlışlıkla elli tane mesaj attım :D HyperX Cloud Stinger aldım bende gayet iyi bir kulaklık. Daha önce hep Rampage kullandım, ilk defa ses kastım gibi bir şey. Müziklerde basslar o kadar başarılı değil ama rock müzik için geçerli daha çok. Yani müzik performansı da gayet iyi. Eski bir kulaklık diye biraz şüphelendim ama gerçekten yenilerinden farkı. Yok eğer içine sindiyse rahatlıkla alabilirsin. Hiçbir sorunu yok, iyi günler.

Aradan 1 yıl geçmiş sence hala alınır mı reis deneyimlerin neler?
Kusura bakma yanlışlıkla elli tane mesaj attım :D HyperX Cloud Stinger aldım bende gayet iyi bir kulaklık. Daha önce hep Rampage kullandım, ilk defa ses kastım gibi bir şey. Müziklerde basslar o kadar başarılı değil ama rock müzik için geçerli daha çok. Yani müzik performansı da gayet iyi. Eski bir kulaklık diye biraz şüphelendim ama gerçekten yenilerinden farkı. Yok eğer içine sindiyse rahatlıkla alabilirsin. Hiçbir sorunu yok, iyi günler.
Aradan 1 yıl geçmiş sence hala alınır mı reis deneyimlerin neler?

Geri
Yukarı