Corsair HS50 Pro vs Lenovo Legion H500 Pro

Bilgilenici

Hectopat
Corsair'in fiyatı 400, Lenovo'nun 300. Fiyat farkı çok sorun değil ama ses kartım ne kadar iyi, bir fikrim yok ve Corsair'de ses kartı yok diye biliyorum. Kendi ses kartım da nasıl diye bir fikrim yok, anakartım MSI B350M Pro-VD Plus.
Düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
CH321 daha kalitelidir hocam kullanıyorum sorularınız varsa sorabilirsiniz.
Hocam usbli kulaklık alacağım dolayısıyla ya cooler master ya da lenovo ikisinin de yorumlarına baktım lenovo da sanırım usb girişinden kaynaklanan bir çıt çıt ses sorunu varmış cooler masterda da yüksek seslerde dip ses sorunu yaşanıyormuş 300 tlye mükemmel bir şey beklemiyorum tabii de sizce neden cooler master alınmalı lenovo yerine

Hocam USB'li kulaklık alacağım dolayısıyla ya Cooler Master'ya da Lenovo ikisinin de yorumlarına baktım Lenovo da sanırım USB girişinden kaynaklanan bir çıt çıt ses sorunu varmış cooler Master'da da yüksek seslerde dip ses sorunu yaşanıyormuş 300 TL'ye mükemmel bir şey beklemiyorum tabii de sizce neden Cooler Master alınmalı Lenovo yerine.

Dip ses sorunu yok hocam, CM kendini kanıtlamış bir marka ses kalitesine zaten laf ettirmem mikrofonunun profesyonel mikrofonlardan bir farkı yok, bu yüzden alınır.

Hocam USB'li kulaklık alacağım dolayısıyla ya Cooler Master'ya da Lenovo ikisinin de yorumlarına baktım Lenovo da sanırım USB girişinden kaynaklanan bir çıt çıt ses sorunu varmış Cooler Master'da da yüksek seslerde dip ses sorunu yaşanıyormuş 300 TL'ye mükemmel bir şey beklemiyorum tabii de sizce neden Cooler Master alınmalı Lenovo yerine

Rampage RM-K1 Pulsar'da alabilirsin kendim kullanıyorum gayet iyi, surucusunu kurup ayarlarini yaptiktan sonra daha da iyi.

Geri
Yukarı