Corsair HS50 ProVs Rampage Drop Plus

Bütçe
400 tl

BUCKY BARNES

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
-- Corsair HS50 Pro. Vs Rampage Drop Plus --

-Çok fazla bununla alakalı yazı var ve çok kararsız kaldım.
-İkisininde kendine göre iyi olduğu yerler var.
-Benim istediğim, hissiyatı dolu tok bir bas ve tizleri dengeli veren aynı zamanda FPS türü oyunlarda rahat ses kastıracak 400 civarına alınabilecek en iyi ürün.
-Rampage markasına çok güvenmiyorum ama 7.1 ve Surround olması beni en çok düşündüren iyi özelliklerinden. Yoksa düşünmeden kaliteden ötürü Corsair HS 50 Pro'yu alacağım. Bu çok etkili midir? Rampage tercih edilmeli mi? Yoksa Corsair kalitesinden ötürü ( 7.1 olmasa bile ) bu fiyata alınabilecek Rampage yerine tercih edilebilecek bir kulaklık mıdır?

Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

(Not: Hepsiburada'da indirim kuponum vesaire de olduğu için 2 kulaklığı da aşağı yukarı 350-375 TL bandında alabileceğim)

Rampage'deki 7.1 sadece aldatmaca bu segmentdeki kulaklıklarda gerçek 7.1 bulamazsın sanal 7.1 oluyor çoğunda. Windows Sonic kullanarak Corsair'de 7.1 gibi kullanabilirsin Corsair markasını tercih etmeniz daha mantıklı hamle olur. Sorun yaşadığınız zaman muhattab bulma açısından.

-- Corsair HS50 Pro. Vs Rampage Drop Plus --

-Çok fazla bununla alakalı yazı var ve çok kararsız kaldım.
-İkisininde kendine göre iyi olduğu yerler var.
-Benim istediğim, hissiyatı dolu tok bir bas ve tizleri dengeli veren aynı zamanda FPS türü oyunlarda rahat ses kastıracak 400 civarına alınabilecek en iyi ürün.
-Rampage markasına çok güvenmiyorum ama 7.1 ve Surround olması beni en çok düşündüren iyi özelliklerinden. Yoksa düşünmeden kaliteden ötürü Corsair HS 50 Pro'yu alacağım. Bu çok etkili midir? Rampage tercih edilmeli mi? Yoksa Corsair kalitesinden ötürü ( 7.1 olmasa bile ) bu fiyata alınabilecek Rampage yerine tercih edilebilecek bir kulaklık mıdır?

Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

(Not: Hepsiburada'da indirim kuponum vesaire de olduğu için 2 kulaklığı da aşağı yukarı 350-375 TL bandında alabileceğim)

Corsair HS50 tabii ki.Rampage, james eşek ve gamepower gibi markalar bu fiyat bandında tercih edilmemeli diye düşünüyorum. Ve bu fiyat bandındaki kulaklıklarda gerçek 7.1 olmaz sanal 7.1 olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı