Corsair HS60 dip ses sorunu

CSS

Picopat
Ürün bugün elime ulaştı video izlerken veya şarkı dinlerken anlık cızırtılar oluyor. Ürünü ses kartı ile beraber taktım. Forumda bazıları jack girişiyle takınca sorun gideriliyor yazmış ama herhangi bir şey değişmedi maalesef. Bu sorunun çözümü var mı yoksa değişim mi talep etmeliyim?

BuraQ84

Decipat
Çözüm yok direk iade edin. Değişim isterseniz yeni gelecek HS60 da sıkıntılı olacak.

Baris03

Hectopat
Kulaklık kronik hepsi öyle. Jackla takarsanız mikrofonu kullanamıyorsunuz. Sol kulağınızdaki tekerleği dipses kesilene kadar kısın veya iade edin. Bende de var tekerleği kısıyorum ben.

BuraQ84

Decipat
Bu akşam İncehesap Gaming Gecesi indirimleri var. Bazen SteelSeries Arctis 5 falan düşebiliyor. Ben de ilk HS60 alıp iade ederek Arctis 5 almıştım İtopya üzerinden.

KS
C

CSS

Picopat
Bu akşam İncehesap Gaming gecesi indirimleri var. Bazen SteelSeries Arctis 5 falan düşebiliyor. Ben de ilk HS60 alıp iade ederek Arctis 5 almıştım İtopya üzerinden.

Arctis 5'in fiyatı şu an çok uçuk durumda maalesef indirime girse bile 500 seviyesine düşmez gibi :(

Lreyx

Yoctopat
Merhaba iade edebildiniz mi? Bende 500tlye satın aldım bugün elime ulaştı fakat dediğiniz sorun bende de var.

KS
C

CSS

Picopat
Merhaba iade edebildiniz mi? Bende 500TL'ye satın aldım bugün elime ulaştı fakat dediğiniz sorun bende de var.

Henüz etmedim deneme aşamasındayım fakat çok sorun değil gibi sanki. Şu anlık iade etmeyi düşünmüyorum ama birkaç gün daha deneyeceğim. Sen ne yaptın memnun musun?

Yukarı