Corsair HS70 dip ses sorunu

DenizED

Kilopat
Aranızda bu kulaklığı kullanan varsa sağ alttan ses ayarlama yerinde 'dıng dıng' diye ses geliyor ya o ses sol kulakta daha fazla mı bir de sol kulakta hafif bir dip ses var mı?
Değişimden yeni geldi kulaklık aynı sorun var kronik bir sorun mudur?

Son düzenleme:
Arkadaşın dediği gibi kronik sorun olabilir HS60 kullanıyorum ses seviyesini ayarlama yerinde 'dıng' sesi cikarken hafif hışırtı sesi geliyor. Bir sorum olacak HS70 kulaklığında bilgisayarınızın sesi karşı tarafa gidiyor mu? Birçok HS60, HS70 kullanan kişilerde bu sorun yaşanabiliyor.

Arkadaşın dediği gibi kronik sorun olabilir HS60 kullanıyorum ses seviyesini ayarlama yerinde 'dıng' sesi cikarken hafif hışırtı sesi geliyor. Bir sorum olacak HS70 kulaklığında bilgisayarınızın sesi karşı tarafa gidiyor mu? Birçok HS60, HS70 kullanan kişilerde bu sorun yaşanabiliyor.
Gitmiyor. Kulaklık boş dururken sol kulaktan ses geliyor mu? O dıng sesinden sonra hışırtı başka kulaklıklarda da geliyor.

Yok bende gelmiyor. Servise gönderebilirsiniz. Yakın zamanda göndermeyi düşünüyorum mikrofondan dolayı.
Değişimden sıfırı yeni geldi ve aynı sorun var zaten bir daha yollasam gene aynı sorun olcak gibi 3 hafta kullanamadım zaten.
HS70 kullanan var mı?

Son düzenleme:
HS70 ile ilgili çok sorun yaşayan var ama bir o kadar da sorunsuz kullanan var. 2 farklı üründe de aynı sorun çıkması ya çok kötü şans yada belki başka bir problem var. Farklı bir sistemde deneme şansınız yok mu kulaklığı laptop yada arkadaşınızın bilgisayarında falan?

Yani dip ses sorunu var ama o kadar rahatsız etmiyor .Verdiği ses çok kaliteli mikrofonu bir tık kötü ama o sesi sadece bir şeyler dinlerken falan duyuyorsunuz sadece masaüstünde boş boş gezinirken ses gelmiyor. Şarkı dinlerken kısık sesle dinlemezseniz orada da duymuyorsunuz oyunlarda duyuyorsunuz ama o kadar da sorun etmiyor.​
HS70 kullanan var mı?
Ben

Yani dip ses sorunu var ama o kadar rahatsız etmiyor .Verdiği ses çok kaliteli mikrofonu bir tık kötü ama o sesi sadece bir şeyler dinlerken falan duyuyorsunuz sadece masaüstünde boş boş gezinirken ses gelmiyor. Şarkı dinlerken kısık sesle dinlemezseniz orada da duymuyorsunuz oyunlarda duyuyorsunuz ama o kadar da sorun etmiyor.​

Ben
Bende boşta da bir ses geliyor sol kulaktan kardeşim sesi alıyor ama annem alamadı sesi. Boştayken soldan vızıltı gibi bir ses. Bugün qp'ye yollayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı