Corsair HS80 kulaklığın yastığı 3 ayın sonunda yerinden çıkmaya başladı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hielah

Kilopat
Sosyal Tayfı
Kulaklığı aylar önce almıştım ve böylesine üst seviye bir kulaklığın kısa bir sürede bu duruma gelmesi beni çok şaşırttı açıkcası. Duruma farkettikten hemen sonra Corsair desteğe mail atarak değişim talep ettim, ne olacak göreceğiz. Kulaklığı günde 10 saat civarı kullanıyordum ve hiç hor kullanmadım, bir kere bile yere düşmedi. Eğer siz de HS80 almak niyetindeyseniz 2 kere düşünün derim.

Durum netlik kazanınca konuyu güncelleyeceğim.

Edit: Kendileri yedek pad yollayarak sorunu çözdüler.

Son düzenleme:
Kulaklığı aylar önce almıştım ve böylesine üst seviye bir kulaklığın kısa bir sürede bu duruma gelmesi beni çok şaşırttı açıkcası. Duruma farkettikten hemen sonra Corsair desteğe mail atarak değişim talep ettim, ne olacak göreceğiz. Kulaklığı günde 10 saat civarı kullanıyordum ve hiç hor kullanmadım, bir kere bile yere düşmedi. Eğer siz de HS80 almak niyetindeyseniz 2 kere düşünün derim.

Durum netlik kazanınca konuyu güncelleyeceğim.
Konu oyuncu kulaklığı olunca Steelseries en iyisi bence.

Umarım bu durum mutlu sonra biter, Corsair diye güvenip aldık...

Kendileri yeni pad göndererek sorunu çözdü :)

Son düzenleme:
Merhaba.

Yurt dışı olduğunu varsayıyorum,

Hangi adrese yazdınız ve elinize geçmesi ne kadar sürdü?

Süreç konusunda bilgi verebilir misiniz?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhaba. İletişime geçtiğiniz yer neresi aynı durumdan şikayetçiyim. Ve süreç kaç gün sürdü bilgilendirir misiniz?

Dosya Ekleri

• IMG_20220817_011627.jpg
    IMG_20220817_011627.jpg
    90,8 KB · Görüntüleme: 199
Hocam merhaba. İletişime geçtiğiniz yer neresi aynı durumdan şikayetçiyim. Ve süreç kaç gün sürdü bilgilendirir misiniz?
Benim kulaklığım da fotoğrafta attığınız gibi olmuştu, görünce ilkildim. Buradan bilet gönderin, tamamen İngilizce olarak yazın. Kulaklığın fotosu da onlara gönderin mesajla beraber. Çok yüksek ihtimal sizin adresinizi isteyecek, siz de yazın. Talebin kabul edilince Tayvan'dan yeni kulaklık pad'lerini sana gönderecekler. Eline ulaşması 2 hafta sürebilir, benim elime 1 buçuk haftada ulaştı.

Bu arada, yeni pad'ler geldiğinde asla ama asla sırf pislendiği için ıslak mendille veya sıvı bir şeyler temas ettirmeyin. Aynı şey başınıza gelir, yani pad'ler aynı attığınız fotoğraftaki gibi sökülmeye başlar.

@Defkhammet
@nVr

Benim kulaklığım da fotoğrafta attığınız gibi olmuştu, görünce ilkildim. Buradan bilet gönderin, tamamen İngilizce olarak yazın. Kulaklığın fotosu da onlara gönderin mesajla beraber. Çok yüksek ihtimal sizin adresinizi isteyecek, siz de yazın. Talebin kabul edilince Tayvan'dan yeni kulaklık Pad'lerini sana gönderecekler. Eline ulaşması 2 hafta sürebilir, benim elime 1 buçuk haftada ulaştı.

Bu arada, yeni Pad'ler geldiğinde asla ama asla sırf pislendiği için ıslak mendille veya sıvı bir şeyler temas ettirmeyin. Aynı şey başınıza gelir, yani Pad'ler aynı attığınız fotoğraftaki gibi sökülmeye başlar.

@Defkhammet
@nVr

Teşekkür ederim hocam. Ama önceden de herhangi bir şekilde sıvı teması olmadı sıcaktan dolayı olmuş olabileceğini düşündüm. Çünkü kasanın yanında asılı kalıyordu.

Teşekkür ederim bilgiler için.

Dediğiniz adresten fatura ve resimlerle detaylı şekilde desteğe yazdım.

Klavye, mouselar, stand vb corsairin bir çok ürününü kullanıyorum.

Hızlıca destek olacaklardır sanıyorum.

Ayrıca ben aşağıdaki padin steelseries tarzı "football net black" olanından da sipariş verdim.

388.77грн. 32% OFF|Kulak pedleri CORSAIR HS80 RGB kulaklıklar yumuşak köpük minder örtüsü yüksek kaliteli yastıkları 2.28| | - AliExpress ~ 289 TL

Hem yedek olsun hem de görüntüsünü beğeniyorum.

Kalitesine göre onları kullanabilirim.

Ama önceden de herhangi bir şekilde sıvı teması olmadı sıcaktan dolayı olmuş olabileceğini düşündüm. Çünkü kasanın yanında asılı kalıyordu.
Sıcaktan kaynaklanan su da buna sebep olmuş olabilir. Pad'lere iyi bakmanızı tavsiye ederim çünkü deri değil bunlar zaten. Terlerdiğinizi hissetiğiniz an pad'leri havalandırmalısınız.

Ayrıca ben aşağıdaki padin steelseries tarzı "football net black" olanından da sipariş verdim.
Ben de pad'siz kaldığım süre için de sipariş vermiştim böyle bir şey fakat orijinali gibi değildi, sertti.

Teşekkür ederim bilgiler için.

Dediğiniz adresten fatura ve resimlerle detaylı şekilde desteğe yazdım.

Klavye, mouselar, stand vb corsairin bir çok ürününü kullanıyorum.

Hızlıca destek olacaklardır sanıyorum.

388.77грн. 32% OFF|Kulak pedleri CORSAIR HS80 RGB kulaklıklar yumuşak köpük minder örtüsü yüksek kaliteli yastıkları 2.28| | - AliExpress ~ 289 TL

Hem yedek olsun hem de görüntüsünü beğeniyorum.

Kalitesine göre onları kullanabilirim.
Acaba bir sonuç alabildiniz mi ne cevap verdiler? Ben de aynı sorunu yaşıyorum yapıştırıcı ile yapıştırdım en başta ama farklı yerlerden tekrar olmaya başladı ben de desteğe yazdım bir cevap bekliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı