Corsair HS80 Wireless kulaklığın padleri çıkıyor

Bu sabah biriyle konuştum.
Benim 2. el takıntım olmadığı için 1400 liraya anlaşmıştık ama ürünü satmış. Şu an Void Elite Wireless düşünmüyorum değil.

1400 lira iyi fiyatmış. Ben de Void'in tasarımına hayran kalmıştım ilk o kulaklığı istiyordum fakat bu nasipmiş. O kulaklık benim için bir ukde olarak kaldı 😂

1400 lira iyi fiyatmış. Ben de Void'in tasarımına hayran kalmıştım ilk o kulaklığı istiyordum fakat bu nasipmiş. O kulaklık benim için bir UK'de olarak kaldı 😂

Hocam padler geldi tekrardan teşekkür ederim, gerçekten çok yardımcı oldunuz.

Dosya Ekleri

• IMG_20220901_192740.jpg
    IMG_20220901_192740.jpg
    189,3 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
1400 lira iyi fiyatmış. Ben de Void'in tasarımına hayran kalmıştım ilk o kulaklığı istiyordum fakat bu nasipmiş. O kulaklık benim için bir ukde olarak kaldı 😂

Hocam padler geldi tekrardan teşekkür ederim, gerçekten çok yardımcı oldunuz.
Çok sevindim sizin adınıza. Ben de Ebay'den açık arttırma ile makul bir fiyata alacağım kulaklığı. Bugün ödeme yapacağım umarım bir sıkıntı çıkmaz biraz riskli.

İnşallah bir sıkıntı yaşamazsınız hocam. Riskleri nedir ki?
Kulaklığı açık arttırmada 900 lira gibi bir fiyata kazandım. Satıcı kutunun içerisinde çikolata vs. göndermez umarım :D.

Kulaklığı açık arttırmada 900 lira gibi bir fiyata kazandım. Satıcı kutunun içerisinde çikolata vs. göndermez umarım :D.
Ebay para güvencem var ama umarım kulaklık gelir. Çok istiyorum çünkü bayağı hoşuma gidiyor.

Son düzenleme:

eBay para güvencem var ama umarım kulaklık gelir. Çok istiyorum çünkü bayağı hoşuma gidiyor.

Ooo fiyat harika hocam aman inşallah öyle bir şey yapmaz para güvencesi bir yana bir umudunuz kırılıyor hem de bir ton uğraşma falan. Umarım kulaklık beklediğiniz gibi çıkar. Sizin adınıza da çok sevindim her şey gönlünüzce olur umarım. 😁

Ooo fiyat harika hocam aman inşallah öyle bir şey yapmaz para güvencesi bir yana bir umudunuz kırılıyor hem de bir ton uğraşma falan. Umarım kulaklık beklediğiniz gibi çıkar. Sizin adınıza da çok sevindim her şey gönlünüzce olur umarım. 😁
Teşekkürler. Eğer tecrübelerim iyi olursa aktarırım.

Arkadaşlar merhaba. Daha önceden SteelSeries Arctis 9 kulaklık almıştım. Sol ya da sağ kulaktan az ses geliyordu. İade edip HS80 aldım. Bunda da pedlerin çıkma sorunuyla karşılaştım. Garanti kabul eder mi? Alalı 3 4 ay olmuştur.
Eki Görüntüle 1488312Eki Görüntüle 1488313Eki Görüntüle 1488314
Hocam bir şey soracağım. Size gelen yeni pedler yurt dışından mı geldi? Yurt dışından geldiyse gümrük ücreti ödediniz mi?

Hocam bir şey soracağım. Size gelen yeni pedler yurt dışından mı geldi? Yurt dışından geldiyse gümrük ücreti ödediniz mi?

Hocam kusura bakmayın foruma giremedim. Evet pedler yurt dışından geldi ve hayır hiçbir ücret ödemedim sağ olsunlar :D

Sizin kulaklıklar geldi mi peki.

Sizin kulaklıklar geldi mi peki.
Kulaklık geldi de benim hatam yüzünden biraz pedler gitti. Yeni ped talep ettim ama vermeyecekler herhalde kulaklığı eBay'den aldığım için.

Yeni konular

Geri
Yukarı