Corsair iCUE fanlar ışıkları kapatıyor.

rw3tgi

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Satış Danışmanı
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar. Görselde eklediğim Corsair H150i Elite Capellix model bir sıvı soğutucu aldım. Arayüz programında RGB renk seçimini yapıyorum fakat özellikle The Division2'de ekte gönderdiğim şekilde fanlar ışıkları kapatıyor. RAM ve anakart RGB'leri uyumlu şekilde farklı ve benim belirlemediğim bir şekilde çalışıyor. Sanki oyuna özel kendi modu var gibi Razer ve Logitech yazılımlarında oyunlara özel modlar vardı yanlış hatırlamıyorsam. Fakat uygulamada bir türlü bulamadım. Başka oyunlarda henüz yaşamadım. Nereden kapatılır nereden ayarlanır bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

Adsız-2.jpg

Normal şekli böyle ya da The Division 2 dışındaki oyunlarda. Burada ise TD2 açık olduğu hali.

20211010_012739.jpg

20211011_000515.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair ICUE'dan Elite Capellix'i seçim. Sol altta RGB'lerin ne şekilde ayarlandığı ile alakalı bir bölüm var. Orada TD2 ile ilgili bir ayar olup olmadığına bakın. Eğer yoksa oyun içerisinde ayarının olması lazım. Eğer varsa oradaki ayarların tamamını silebilir ve kendi isteğinize göre seçimler yapabilirsiniz.

Bende aynı ürünü kullanıyorum ve hiçbir oyunda bir değişim olmuyor.

Corsair ICUE'dan Elite Capellix'i seçim. Sol altta RGB'lerin ne şekilde ayarlandığı ile alakalı bir bölüm var. Orada TD2 ile ilgili bir ayar olup olmadığına bakın. Eğer yoksa oyun içerisinde ayarının olması lazım. Eğer varsa oradaki ayarların tamamını silebilir ve kendi isteğinize göre seçimler yapabilirsiniz.

Bende aynı ürünü kullanıyorum ve hiçbir oyunda bir değişim olmuyor.

Cidden oyun ayarında 3. parti yazılımlar kısmında var ayarı kapattım ve düzeldi teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 20211011_195437.jpg
    20211011_195437.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 34

Yeni konular

Geri
Yukarı