Corsair K55 Değiştirmeli Mi?

MysticVezonTR

Kilopat
Arkadaşlar Temmuz ayının başında ucuza Corsair K55 almıştım Sosyal'de sizlerin yardımları sayesinde. Ama o zamanlar bütçemi arttıramadığım için güvenilir bir marka olsun diyerek Corsair'ı seçmiştim ama ne yazık ki membran bir klavye kendisi. Corsair K55 iyi bir klavye olmasına rağmen yazılımda eksikleri var ve RGB'ye ihtiyaç duymadığımı, K55'in RGB olsa da beni fazla tatmin etmediğini fark ettim.

Bu aralar kafama çok takıldı hatta Vatan'a gidip Logitech'in mekanik olan bir klavyesinde yazı yazdım falan, orada çalışan beyefendi de gece oynamıyorsan kesinlikle mekanik klavye oyun oynama zevkini arttıracaktır dedi ve aklımı çeldi. Ben de 1 ay içerisinde 50-100TL arasında para biriktirip Corsair Strafe Red'in kampanya zamanındaki fiyatı veya Apex M400 gibi klavyeler alabileceğimi düşünüyorum ama K55'i aldığım fiyattan satabilir miyim? Satıp mekanik klavyeye geçmek çok ama çok büyük bir "+" mı olur benim için çünkü bu klavyeyi bile alırken bir takım olaylar geçti başımdan, klavyemi yükseltmek istediğimde neler olabilir bilemedim. Hepinize iyi günler dilerim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair K55 zaten ortalama 200-220 TL'ye satılıyor. Madem mekanik düşünceniz vardı keşke almadan önce üstüne biraz daha bekleyip K70 alsaydınız. 350 TL civarlarına da ALLOY FPS modeli var. Geçilebilir mekanik klavyeye.
350TL'ye çıkamayabilirim. Keşke dediğiniz gibi ilk başta mekanik alsaydım ama ilk defa Gaming Klavye aldığım için acemiliğime geldi. Bu klavyeyi iade edebilirsem sorunundan dolayı edip üstüne 80TL daha ekleyip Apex M400 gibi klavyeler alabilirim. Ama o da bir düşünce yapamayadabilirim. [emoji53]
@Jira Corsair'dan sonra QP Bilişim ile de konuştum ve Corsair kabul ederse iade alabileceklerini söylediler. Umarım iade alırlar. 80TL gibi bir fiyat ekleyip Apex M400 almayı düşünüyorum ama o da Kaihl Beyaz Switch'e sahip, yani iyi midir? Bir ara İtopya'da olduğu gibi güzel mekanik bir ürün indirime girerse maksimum 300TL'ye mekanik de alabilirim. :)
Corsair K55 klavyemin sorunu nedeniyle iade etmeyi düşünüyorum ve elime 200TL gibi bir para geçecek. 80TL ekleyip Apex M400 İngilizce klavye alabilirim ama Enter tuşunun küçük olması beni zorlayabilir. Onun dışında çoğu siteyi takip ediyorum. Corsair Gaming Strafe Red veya HyperX Alloy FPS modeli 300TL'ye yakın bir zamanda düşebilir mi acaba?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı