Corsair K55 RGB Pro XT 399TL

Bu ürünü 5 sene kullandım, 5 sene içinde bozuk mekanizmalı masa yüzünden en az 10 kez yere çakılmıştır ama bana mısın demedi. En son geçen sene "A" harfi çift basmaya başladı ve kullanımdan ötürü tuşlara basmak biraz sertleşti o yüzden değiştirmiştim. Bence fiyatına göre parasının hakkını sonuna kadar verir.

Bu ürünü 5 sene kullandım, 5 sene içinde bozuk mekanizmalı masa yüzünden en az 10 kez yere çakılmıştır ama bana mısın demedi. En son geçen sene "A" harfi çift basmaya başladı ve kullanımdan ötürü tuşlara basmak biraz sertleşti o yüzden değiştirmiştim. Bence fiyatına göre parasının hakkını sonuna kadar verir.
Corsair ürünlerin fiyatları yüksek ama ben hiçbir zaman Corsair ile yolda kalmadım ve sorun yaşadığım zamanlar hep hızlıca çözüldü,gerek tamir konuları gerekse birebir değişim konuları. Açıkçası verdiğim paranın karşılığını gerek kalite gerekse sonrasında hizmet olarak hep aldım. Bu sebeple Corsair alırken güvenerek alırım ama kampanya harici bir klavyeye 1200 lira vermek yinede biraz fazla. Ben 799 liraya indiğinde almıştım.

Bu konu geçen sene açılmış ve şu anda sonuç olarak ürün stoklarda dahi yok. Bir heyecanla sayfayı açtım stok olmadığını görüp konunun eski olduğunu fark ettim. Konuyu hortlatmanın amacı nedir?

Yanlışlıkla seni etiketlemişim kusura bakma dostum.

Geri
Yukarı