Elektronik Corsair K60 RGB PRO Low Profile 1599 TL

Laptop klavyesine alisigim. Ne kadar mekanik klavye denediysem bir turlu alisamadim. Elim surekli yanlış tuslara gidiyordu. Bu Low profile gordugum kadariyla daha alacak tus bakimindan. Buna alismam zor olur mu sizce?
Birkaç gün boyunca zorluyor lakin alışması güç değil.

Viola versiyonundan çok daha kaliteli switchleri var yaklaşık 8-9 aydır kullanıyorum çok memnunum. Ben 700TL'ye almıştım şuanki fiyat biraz yüksek gibi.
Benzer bir fiyattan almıştım ama hem Cherry MX hem sessizlik arandığında fiyatlar aşırı yükseldi. Yoksa giriş seviyesi kırmızı anahtarlı ürünler var tabii.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşırı çınlama sesi var diye iade ettim o klavyeyi. Space tuşuna her bastığımda çın çın ses geliyordu.

Evet, 1 hafta kullandıktan sonra alıştım bende. Şu an rahatsız etmiyor.
Space'deki ses yalnızca switch'den değil aynı zamanda stabilizer'dan geliyor. Stabilizer'dan gelen çınlama sesi değil altındaki metal desteğin sesi.

Ayrıca Cherry anahtarlı klavyeler çınlama sesi yapar. Türkiyede Cherry=kalite=çınlama olmaz şeklinde bilinse de bu yaygın bir yanlıştır. Ayrıca çınlama kalitesiz anlamına da gelmez.

Geri
Yukarı