Elektronik Corsair K65 Mini 1.899TL!

Kiznaiver

Kilopat
Makaleler
1
Yer
whitechapel
Daha fazla  
Cherry MX Red:

Cherry MX Speed:

Cherry MX Red:

Cherry MX Speed:

Ah be keşke TKL olsaydı :(

Hocam TKL istemenizin sebebini öğrenebilir miyim? Yön tuşları hariç bir işlevi oluyor mu? Yön tuşları da çoğu şeyde kullanılmıyor artık, W-A-S-D kullanılıyor genelde.
Hocam yön tuşları sıkıntı değil de F tuşları ile sayılar üst üste olduğu için kullanımı zor olur diye düşünüyorum.

Ayrıca bu fiyatlarda da adamakıllı TKL bulamadığım için malesef tam boy alacağım.

Hocam yön tuşları sıkıntı değil de F tuşları ile sayılar üst üste olduğu için kullanımı zor olur diye düşünüyorum.

Ayrıca bu fiyatlarda da adamakıllı TKL bulamadığım için maalesef tam boy alacağım.

Hocam bu fiyat bandına Amazon'da %75 bakabilirsin bu fiyat bandında güzel tercihler var.

Hocam TKL istemenizin sebebini öğrenebilir miyim? Yön tuşları hariç bir işlevi oluyor mu? Yön tuşları da çoğu şeyde kullanılmıyor artık, W-A-S-D kullanılıyor genelde.

TKL de yön tuşları ve F tuşları da oluyor, ben de %60 kullanıyorum yön tuşları bazı oyunlarda gerekli oluyor. (Mesela Undertale, Celeste.) Bundan dolayı TKL ve ya %65 daha mantıklı gibi.

Öneriniz var mıdır?
2.El alacağım derseniz Durgod'un TKL klavyeleri var. (ben satmıyorum yanlış anlamayın)

2.El alacağım derseniz Durgod'un TKL klavyeleri var. (ben satmıyorum yanlış anlamayın)
2. el istemiyorum hocam. Şimdilik Cougar Puri düşünüyorum düzgün TKL bulamadığımdan.

2. el istemiyorum hocam. Şimdilik Cougar Puri düşünüyorum düzgün TKL bulamadığımdan.
Normalde taksitli alacaktım ama burada taksit yokmuş sanırsam. Parayı ayarlayabilirsem bunu da çok sevdim.

Geri
Yukarı