Corsair Katar Pro alınır mı?

• Konuyu başlatan ahmtkr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 13B
Bütçe
120-200

ahmtkr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç gün önce Logitech G203 için konu açmıştım ve herkesten olumlu geri dönüş aldım. Ancak siparişi vermeden önce Corsair katar Pro modelini gördüm.
Biraz araştırınca insanların Corsair'i daha iyi bulduğunu fark ettim. Acaba Corsair Katar Pro, kendi fiyat bandında rakiplerine göre gerçekten daha mı iyi? Emsalleri bu mouse ile kapışabilir mi?
Benim için RGB hoş olsa da asıl önemli olan kullanım, hassasiyet ve uzun ömürlülük. Ellerim normalin birazcık üstü diyebilirim, uzunluktan ziyade geniş.
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katar Pro DPI olarak daha üstün rakiplerine göre. Alınabilir.

Alternatifleri için;

Alternatifleri için;
Zaten oyuncular genelde 400dpi kullanıyor.

Bu arada rehber için elinize sağlık.

Zaten oyuncular genelde 400dpi kullanıyor.

Bu arada rehber için elinize sağlık.
400dpi ile oyun oynayan her türlü canlıya büyük saygı duyarım. 2000dpi altına düşünce mouse sanki gitmiyor da arkasında iteliyormuşum gibi geliyor. 3200dpi benim için en makul ayar.

Alternatifleri için;
Sadece dpi için tercih etmek bana doğru gelmiyor. Maksimum 4500dpi kullanacağım zaten. Önemli olan hissiyat. Ona göre tercih edeceğim indirim bitmeden. :D

Youtubedan yaptıgım araştırmalar neticesinde Katar Pronun büyük elli oyuncular için olmadığı sonucuna vardım. Benim ellerim büyük bana göre değil. Ben Logitech G203 alacağım.

Arkadaşlar birkaç gün önce Logitech G203 için konu açmıştım ve herkesten olumlu geri dönüş aldım. Ancak siparişi vermeden önce Corsair katar Pro modelini gördüm.
Biraz araştırınca insanların Corsair'i daha iyi bulduğunu fark ettim. Acaba Corsair Katar Pro, kendi fiyat bandında rakiplerine göre gerçekten daha mı iyi? Emsalleri bu mouse ile kapışabilir mi?
Benim için RGB hoş olsa da asıl önemli olan kullanım, hassasiyet ve uzun ömürlülük. Ellerim normalin birazcık üstü diyebilirim, uzunluktan ziyade geniş.
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
Ben g203 alıcaktım ancak içlerinde katar prodan çok daha kötü bir sensör varmış. Ben Katar Pro tercih ettim.

Hayır çok güzel bir mouse. Valorantta deneyimledim. 3-4 güne eliniz de alışıyor öneririm indirimde.
Uzun zaman olmuş ama cevap verirseniz sevinirim. Logitech'de şuradan da görebileceğiniz gibi sensör sıkıntıları varmış. Söyledikleri sensörleri kullanmıyormuş vs. Şu an kullandığın Katar Pro'da videoda gördüğün gibi sıkıntılar oluyor mu? Çünkü mevcut faremi tam da bu sıkıntı yüzünden değiştireceğim.

Biraz üstü olarak Katar Pro Wireless var, şahsen önerim stok gelince Light2-200 almanız, bu bütçe de en iyisi.
Ayrıca G203 LS kullanıcısı olarak söylüyorum, alırsanız mutlaka skatezleri değiştirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı