Corsair Katar Pro alınır mı?

Bütçe
300

caglayanomer

Decapat
Daha fazla  
Şu anki mousemden hiç memnun değilim, Corsair Katar Pro almayı düşünüyorum. Genellikle FPS ve Battle Royale oyunları oynarım. El uzunluğum orta parmağımın tırnağından bileğimin bitişine kadar 16 cm, eni ise 7 cm. Palm Grip tutuyorum fareyi. Sizce alayım mı Corsair Katar Pro? Zaten şu anki kulaklığım da Corsair, set yapmış olurum hem.

Şu anki mousemden hiç memnun değilim, Corsair Katar Pro almayı düşünüyorum. Genellikle FPS ve Battle Royale oyunları oynarım. El uzunluğum orta parmağımın tırnağından bileğimin bitişine kadar 16 cm, eni ise 7 cm. Palm grip tutuyorum fareyi. Sizce alayım mı Corsair Katar Pro? Zaten şu anki kulaklığım da Corsair, set yapmış olurum hem.

Zamanında mouse alırken G203ls ile arasında kalmıştım ama G203ls aldım fakat Corsair'in daha iyi bir sensörü var alınabilir bence.

Şu an kullanıyorum ve memnunum ama bu fiyata alınmaz. Hem bazı kişilerde çift tıklama sorunu oluşmuş hem de bu fiyatta daha iyi alternatifleri var.

Şu an kullanıyorum ve memnunum ama bu fiyata alınmaz. Hem bazı kişilerde çift tıklama sorunu oluşmuş hem de bu fiyatta daha iyi alternatifleri var.

Ya hocam Viper Mini ben de düşündüm aslında ama elimin içinde kaybolur diye korkuyorum biraz da aslında öyle bir şey olmaz değil mi?

Ya hocam Viper Mini ben de düşündüm aslında ama elimin içinde kaybolur diye korkuyorum biraz da aslında öyle bir şey olmaz değil mi?

Pek sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum biraz daha kısa olan Katar Pro'da palm şekilde tuttuğumda parmaklarım taşıyor ki benim elimin boyu 20 cm. Muhtemelen sizin elinize Viper Mini tam oturacaktır. En kötü çevrenizdeki tekno marketlere gidip orada benzer boylardaki mouseları deneyebilirsiniz.

Geri
Yukarı