Corsair Katar Pro büyük elde sorun çıkarır mı?

krejwd

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Evet arkadaşlar, dün konu açmıştım Viper mini vs DeathAdder V2 mini diye fakat bütçede biraz sıkıntı oldu. Ben de bu bütçede en iyi tercihin Katar Pro olacağını düşünüp bunu aldım yalnız benim elim biraz büyük, bu mouse gerçekten rahatsız eder mi beni? Şu anda kullandığım mouse Katar Pro'dan biraz daha küçük ve mouse elimin içinde kayboluyor. Claw şeklinde tutuyorum, eğer sıkıntı yaşarsın derseniz bu fiyat bandında büyük bir mouse önerir misiniz lütfen. Şu anda Katar Pro'yu Hepsiburada'dan sipariş etmiş bulunmaktayım o yüzden en fazla bütçem 190 TL, 1 lira fazlasını veremem.

Son düzenleyen: Moderatör:
10 TL fazla verme imkanınız olsaydı hem Hero 16K hem de büyük eller için ideal bir mouse olan MX518'i önerebilirdim. Lakin pençe şeklinde tuttuğunuz için sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.

Sanmıyorum hocam, eğer sıkıntı yaşarsanız bunu alabilirsiniz.

İptal etmeme gerek var mı, çok kararsız kaldım internette büyük eller için önermiyorlar genelde pişman olmakta istemiyorum.

10 TL fazla verme imkanınız olsaydı hem Hero 16K hem de büyük eller için ideal bir mouse olan MX518'i önerebilirdim. Lakin pençe şeklinde tuttuğunuz için sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.

Maalesef.

Hocam Katar pro bende var kullanıyorum şu an. Katar Pro öyle elinizi tamamen oturtacak tipten bir fare değil. Pençe tutuşu denen şekilde tutuluyor. Yani el büyüklüğü önemli deği bu farede.

Yeni konular

Geri
Yukarı