Corsair katar Pro DPI ayarı

tothelost

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, aslında ihtiyacım da olmamasına rağmen sırf tipini beğendiğim için bu ürünü satın aldım Amazon'dan 147 lira gibi bir fiyata. Sadeliği hoşuma gitti, zaten çok oyun oynamıyorum yazları kullanacağım sadece oyun olarak da Witcher serisini oynayacağım sadece. Yani ürünün DPI düzeyi bana çok çok fazla. Sanırım default DPI ayarlarıyla da gelmiyor. Oynayacağım maksimum DPI 1200 olur sanırım. İnceleme videolarından gördüğüm kadarıyla DPI ayarları program üzerinden yapılıyor. Ancak öğrenemediğim bilgi bu DPI ayarlarını kaydedince farenin bunu kaydedip kaydetmediği ve ben DPI ayarı değiştirirken bunu renklerden falan anlayıp anlayamadığım. Program sürekli açık kalsın istemiyorum oyun açıkken FPS kaybetmemek için, o yüzden orada kaydedince programı tekrar açmaya gerek var mı onu sormak istedim kullanan arkadaşlara. Işıklar falan da umrumda değil sadece DPI ayarlarını kafama göre yapıp çıkacağım sonra programı açmak istemiyorum, bu mümkün müdür diye sormak istedim. İlk defa oyuncu faresi kullanacağım için yabancıyım böyle şeylere o yüzden soruyorum.

Mouseda 1 profile kadar onboard memory özelliği var. İstediğiniz ayarları yapınca onboard memory özelliğini açıp yazılım kapansa bile yaptığınız ayarlar gitmiyor.

Nasıl açıldığını bilmiyorum. Corsair mouseum olmadığından yazılımını da bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı