Corsair Katar Pro XT VS Viper Mini

121228

Kilopat
Makaleler
10
Evet 2 mouse arasından hangisini önerirsiniz? Katar Pro XT daha yeni çıktığı için pek bilgi bulamadım hakkında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sensörleri neredeyse eşit. Şahsen ben Viper Mini alırdım ve aldım da. İncelemesi;

Sensörleri neredeyse eşit. Şahsen ben Viper Mini alırdım ve aldım da. İncelemesi;
Evet incelemenizi bi 5-6 kez okumuşumdur gayet yararlı ve güzel. Fakat aralarında fiyat farkı olacaktır, Viper Mini şu an minimum 340 TL. Sensörler neredeyse eşit diyorsunuz yani?

Evet 2 mouse arasından hangisini önerirsiniz? Katar Pro XT daha yeni çıktığı için pek bilgi bulamadım hakkında.

Alacak olsam Viper mini alırdım fakat normal Viper'da kronik sorun vardı mini de var mı bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet incelemenizi bi 5-6 kez okumuşumdur gayet yararlı ve güzel. Fakat aralarında fiyat farkı olacaktır, Viper Mini şu an minimum 340 TL. Sensörler neredeyse eşit diyorsunuz yani?
Corsair Katar XT'nin fiyatı şu an belli değil. V2 Mini'ye bakabilirsiniz, şu an 300 TL.

Corsair Katar XT'nin fiyatı şu an belli değil. V2 Mini'ye bakabilirsiniz, şu an 300 TL.
30 dolardan satışa sunulmuş. Büyük ihtimal daha ucuz olacaktır. Mouse'un her şeyi hoşuma gitti açıkçası. Performansı Viper Mini ile eşit ve biraz daha düşük fiyatlı ise direk gömeceğim.

Evet incelemenizi bir 5-6 kez okumuşumdur gayet yararlı ve güzel. Fakat aralarında fiyat farkı olacaktır, Viper mini şu an minimum 340 TL. Sensörler neredeyse eşit diyorsunuz yani?

Katar Pro XT alın. PMW 3391 sensör bulunduruyor. Viper Mini'de kullanılan PMW 3359'den daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı