Corsair kulaklık nasıl garantiye gönderilir?

mantion

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, 2020'de aldığım Corsair kulaklığım bozuldu. N11'den almıştım QP satıcısından. Mağazaya sor kısmından yazdım nasıl yapacağımı ama çok kullanılan bir yer değil gibi duruyor. Nasıl iletişime geçebilirim? Mail atsam yeterli olur mu?

Direkt Corsair'e faturan ile başvurman bile yeterli. Yardımcı oluyorlar hemen. Ama benim bildiğim yurt dışı merkez ile irtibatta olman gerekiyor. Dilersen QP üzerinden dene. Olmadı Corsair'i devreye sokarsın.

@KafadanKontak Hocam bir kere daha QP'ye göndermiştim boğaziçi bilişim adında rezil bir firmaya vermişlerdi tamiri için pedleri yerlerde sürükleyip hiçbir şey yapmadan geri göndermişlerdi. Corsair'e hangi adres üzerinden ulaşabilirim? Siteleri almanca çok bir şey anlamadım kusura bakmayın.

Distribütörü PENTA olabilir mi? Bir bakar mısın? Eğer öyle ise Penta ile iletişime geçebilirsin hemen. Corsair için de aşağıdaki linkten derdini anlatabilirsin ekler de ekleyerek fotoğraf video fatura falan. Ama İngilizce ve 1-2 gün gecikmeli yazılılıyor maalesef. Ama çok yardımcı oluyorlar. RMA / değişim süreci falan başlattıklarında belki biraz uzun sürer ama gerekirse yeni ürünle falan değiştiriyorlar tamir yerine.

Ben de yardımcı olabildiğime sevindim. Bir keresinde de Valorant desteği bana çok muazzam yardımcı olmuştu. Her zaman herkese önerim şu, belli başlı markalar ile sistem ve yan ekipman ekosistemi oluşturulmalı. Çok fazla marka çok fazla sıkıntı ihtimali demek. NZXT firması da bu konularda çok hassas. Direkt ürün fiyatı gözetmeksizin hemen kargoluyorlar yenisini.

Yeni konular

Geri
Yukarı