Corsair LL120 fan bağlantıları nasıl yapılır?

Seferdan

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, LL120 fanının 3'lü paketinden aldım. Bu paketin içinden lightning Node ve RGB Hub çıkıyor. Bir de sıvı soğutucu aldım onunla birlikte gelen commander var. RGB Hub ve lightning Node kullanmasam, sıvı soğutucu ile beraber gelen Corsair commanderı kullansam olur mu? Videolardan izlediğim kadarıyla çoğu kullanıcı hem 3'lü paketten çıkan lightning Node ve RGB Hub'u kullanıyor ve bunları commandera bağlıyorlar. Bunun mantığını anlamadım. Neden lightning Node ve RGB Hub kullanmayı gereksinim görüyorlar çünkü Corsair commander 6 fana kadar destekliyor. Bu konuda biraz kafam karıştı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Merhabalar arkadaşlar, LL120 fanının 3'lü paketinden aldım. Bu paketin içinden lightning Node ve RGB Hub çıkıyor. Bir de sıvı soğutucu ile gelen commander var. RGB Hub ve lightning Node kullanmasam, sıvı soğutucu ile beraber gelen Corsair commanderı kullansam olur mu? Videolardan izlediğim kadarıyla çoğu kullanıcı hem 3'lü paketten çıkan lightning Node ve RGB Hub'u kullanıyor ve bunları commandera bağlıyorlar. Bunun mantığını anlamadım. Neden lightning Node ve RGB Hub kullanmayı gereksinim görüyorlar çünkü Corsair commander 6 fana kadar destekliyor. Bu konuda biraz kafam karıştı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Daha fazla fan bağlamak için kullanıyorlar.

Geri
Yukarı