Corsair M55 Mouse Tekerleği Gıcırdıyor

Alperen Değer

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Alalı 2 ay falan oluyor. Tekerleği normal hızda yukarı aşağı yaparken sorun yaşamıyorum ama yavaşça aşağı veya yukarı kaydırırken hafiften bir gıcırdama hissiyatı oluşuyor. Gıcırdama sesi yok ancak bu hissiyat olarak sinir bozuyor ve dikkat dağıtıyor. Yağ damlatmayı düşünüyorum (silah yağı vb.), onun dışında bir önerisi olan var mı? Ya da aynı sorunu yaşayıp çözen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne oldu çözebildiniz mi? Ben de aynı sorunu yaşıyorum ama tam tersi, yavaş yapınca ses çıkmıyor.

Ne oldu çözebildiniz mi? Ben de aynı sorunu yaşıyorum ama tam tersi, yavaş yapınca ses çıkmıyor.
Ben ürünü gönderdim. İthalatçı firma ürün sağlam diye bir şey yapmadan geri göndermiş. Ama ne garip ki tekerlekte sorun kalmamış. Aldıktan 1 hafta sonra hafiften tekrar gıcırdamalar başladı. Bu olay olalı 1.5 ay falan oluyor. Arada bir gıcırdıyor artık yapacak bir şey yok dedim devam ediyorum hayatıma. Bir süre sonra pek takmıyor insan.

Ben ürünü gönderdim. İthalatçı firma ürün sağlam diye bir şey yapmadan geri göndermiş. Ama ne garip ki tekerlekte sorun kalmamış. Aldıktan 1 hafta sonra hafiften tekrar gıcırdamalar başladı. Bu olay olalı 1.5 ay falan oluyor. Arada bir gıcırdıyor artık yapacak bir şey yok dedim devam ediyorum hayatıma. Bir süre sonra pek takmıyor insan.
Yapacak bir şey yok o zaman...

Geri
Yukarı