Corsair M55 RGB Pro nasıldır?

Thermes

Kilopat
Makaleler
61
Bu fare şu an en ucuz yerden 100 lira daha ucuza İtopya'da satılıyor. İtopya'yı hiç sevmem ama bir fare için 100 lira ciddi bir rakam.
Şimdi bu farenin kronik problemi var mı ve sensörü nasıldır?
Palm tutuş için uygun olduğu kanaatindeyim.

Benim bildiğim kronik bir problemi yok. Sensörü ise bu bütçedeki farelere göre bir tık düşük ancak yine de iyi. Harpoon Pro, Katar Pro, Redragon M808 Storm, ile aynı sensörü kullanıyor. Yüksekliği bir tık kısa ancak yine de palm tutuş için uygun sayılabilir. Kablosu da sanırım Katar Pro XT ile aynı.

Ben Harpoon kullanıyorum, haliyle de ICUE kullanıyorum. ICUE ile ilgili sorularınızı elimden geldiği kadarıyla cevaplayabilirim. Technopat'ın diğer Corsair mouse incelemelerinde de ICUE anlatılıyor, oralardan da bilgi edinebilirsiniz.

Şu videoda Paracord kablodan bahsedilmiş, M55'deki ile aynı gibi gözüküyor, bilgi edinebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi gördüm, Technopat'ın M55 incelemesi de varmış:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Harpoon Pro'ya da bakabilirsiniz, o da indirime girmiş. 169 TL fiyatı var ve aynı sensörü kullanıyor.

Son düzenleme:
Benim bildiğim kronik bir problemi yok. Sensörü ise bu bütçedeki farelere göre bir tık düşük ancak yine de iyi. Harpoon Pro, Katar Pro, Redragon M808 Storm, ile aynı sensörü kullanıyor. Yüksekliği bir tık kısa ancak yine de palm tutuş için uygun sayılabilir. Kablosu da sanırım Katar Pro XT ile aynı.

Ben Harpoon kullanıyorum, haliyle de ICUE kullanıyorum. ICUE ile ilgili sorularınızı elimden geldiği kadarıyla cevaplayabilirim. Technopat'ın diğer Corsair mouse incelemelerinde de ICUE anlatılıyor, oralardan da bilgi edinebilirsiniz.

Şu videoda Paracord kablodan bahsedilmiş, M55'deki ile aynı gibi gözüküyor, bilgi edinebilirsiniz:

Şimdi gördüm, Technopat'ın M55 incelemesi de varmış:

Harpoon Pro'ya da bakabilirsiniz, o da indirime girmiş. 169 TL fiyatı var ve aynı sensörü kullanıyor.
Öncelikle yorum için teşekkürler. Harpoon pro'da seçeneklerim arasında lakin 18CM elim olduğu ve palm tutuş yaptığım için mümkün olduğunda 120 MM üzeri farelere bakıyorum. Mx518 13CM olması ve Hero16k sensörüyle cezbetsede dış görünüşün kötü olması sebebiyle vazgeçtim. Bu yüzden bir süredir Rival 3 düşünüyordum lakin m55'in daha da büyük olması sebebiyle ona kaydı gözüm şu an. Kafamda tek soru İtopya'nın kendisi aslında malum rezalet müşteri hizmetleri var.
M55 aldım arkadaşlar. Cevaplarınız için teşekkürler.
@Efe10 hocam bir şey soracağım. Bu m55 incelemesinde icue zemin taramasi yapıyor fare zemine göre kendini ayarlıyor diyordu bir videoda. Teknoseyir incelemesindeydi sanırım. Lakin bende zemin taraması diye bir şey yok. Sizde var mı acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı