Corsair MP510 480GB SSD alınır mı?

Bütçe nedir hocam tam olarak?

Ben kullanıyorum gayet memnunum. Herhangi bir sorun görmedim şimdiye kadar. Fakat daha önce nvme ssd deneyimim olmadığı için kıyas edemeyeceğim.

Az önce başka bir konuya yazıyordum. Dün sipariş verdiğim Adata XPG Pro ASX8200PNP-512GT-C SSD bugün elime ulaştı ve az önce sistem kurulumunu yaptım test etme şansım olmadı ama 478 TL ye geliyor 11 TL lik indirimi ile. Son yarım saat sanırım.

Bu bütçeye alınır. Ben de kullanmaktayım 480 GB'lık versiyonunu. Aldığım değerler şu şekilde:
Corsair Force MP510 Hız Testleri.png

IOPS değerleri de 380-420 bin arasında değişiyordu, hatırlayamadım şimdi tam değerleri.

Bu bütçeye alınır. Ben de kullanmaktayım 480 GB'lık versiyonunu. Aldığım değerler şu şekilde:
Eki Görüntüle 478074

IOPS değerleri de 380-420 bin arasında değişiyordu, hatırlayamadım şimdi tam değerleri.
Tam olarak da sen önermiştin. Yine buradasın yahu🙂. Ne zaman foruma girsem buralardasın. Teşekkürler yine de
Az önce başka bir konuya yazıyordum. Dün sipariş verdiğim Adata XPG Pro ASX8200PNP-512GT-C SSD bugün elime ulaştı ve az önce sistem kurulumunu yaptım test etme şansım olmadı ama 478 TL ye geliyor 11 TL lik indirimi ile. Son yarım saat sanırım.
Adata önerilmiyor diye biliyorum ama. Yanlışım varsa düzeltiniz

Adata da alabilirsiniz ama Adata'nın bu modelinin 512 GB'lık versiyonunda TBW 320 GB olarak belirtilmişken, Corsair MP510'un 480 GB'lık versiyonunda bu değer 800 TBW. Tabii ki Adata'nın bu modeli için 320 TBW demeleri, 320 TB yazma yaptığınızda, SSD'nin bozulacağı anlamına gelmiyor.

Geri kalan özellikleri benzer. Bundan dolayı ben tercihimi Corsair'den yana yapmıştım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı