Corsair Obsidian 1000D kasa kargoda zarar görür mü?

Hocam satıcı otogardan Ankara otobüsüne veriyor sizin iletişim bilgilerinizde bırakıyor gerisini siz gidip devralıyorsunuz, zaten bu yöntem çok kullanılır otobüs şirketleri buna izin verir cüzi miktar fiyat ile bunu getirtebilirsiniz.

Hocam peki otogara geldi diyelim. Nerede duracak ben gelene kadar?

Geliş saatini verirler size, kafanıza yatmaz ise sonraki otobüs aracılığıyla getirtilir.
Tamamdır hocam. Otobüs kullanmaya çalışacağım. Hadi sonumuz hayrola :D. Mayısda Toplayacağım sistemi. Artık bi incelemesinide yapacağım :D. Çoğu kişi böyle kasalar alırken zorluklar çekiyor. Ama sonu tatlı bitiyor.

Tamamdır hocam. Otobüs kullanmaya çalışacağım. Hadi sonumuz hayrola :D. Mayısda Toplayacağım sistemi. Artık bi incelemesinide yapacağım :D. Çoğu kişi böyle kasalar alırken zorluklar çekiyor. Ama sonu tatlı bitiyor.
Şimdiden hayırlı olsun, taş gibi kasa vallahi.
Acaba ben ne zaman Cygnus V2 modeline geçerim. :/

Şimdiden hayırlı olsun, taş gibi kasa vallahi.
Acaba ben ne zaman cygnus V2 modeline geçerim. :/

Hocam vallahi onun dışında benim başka bir sürü sorunum var :D. RTX 3080 bulmak biraz zor olacak yazın. Corsair Obsidian 1000D tabi bana azıcık miniminnacık fazla olduğu için ailemle 1-2 kez tartıştık :D.

Hocam vallahi onun dışında benim başka bir sürü sorunum var :D. RTX 3080 bulmak biraz zor olacak yazın. Corsair Obsidian 1000D tabii bana azıcık miniminnacık fazla olduğu için ailemle 1-2 kez tartıştık :D.

Bir kere yerleştirin isterse tüm aileniz o kasadan nefret etsin kaldırıp başka bir yere koyamazlar/atamazlar.

Hocam vallahi onun dışında benim başka bir sürü sorunum var :D. RTX 3080 bulmak biraz zor olacak yazın. Corsair Obsidian 1000D tabi bana azıcık miniminnacık fazla olduğu için ailemle 1-2 kez tartıştık :D.
Hocam, ben bir site buldum ancak bir türlü güvenemiyorum bütün kartlar normal fiyatlarında hiç alışveriş yapan oldu mu acaba ?
Ukraynaya satış gerçekliştiriliyor o Rusya'da tanıdık var halledilebilir ancak güvenemedim siteye.

Yeni konular

Geri
Yukarı