Corsair Obsidian 1000D kasa kargoda zarar görür mü?

Hangi kargo firmasını önerirsiniz? Ben PTT düşünmüştüm. UPS Kargo ile Seagate 2TB HDD almıştım. HDD geldiğinde yeşil yeri kırılmıştı :D çatlamıştı daha doğrusu.
@Jotariel @BerkayZ87 @OceanWraith
Yurtiçi Kargo'ya verip KIRILACAK EŞYA ETİKETİ uygulatırsa kutunun üstüne çok daha hassas davranıyor Yurtiçi Kargo. Aklınızda bulunsun.

Hocam, ben bir site buldum ancak bir türlü güvenemiyorum bütün kartlar normal fiyatlarında hiç alışveriş yapan oldu mu acaba ?
Ukraynaya satış gerçekliştiriliyor o Rusya'da tanıdık var halledilebilir ancak güvenemedim siteye.
Bence güvenmeyin. Miningli Ekran kartı satarlar.
Kasanın orijinal kutusu, köpükleri duruyorsa bir ihtimal sıkıntısız ulaşır. Ama kendi paketleyecekse durum sakat. Bizim kargo firmaları kötü maalesef bu konuda.
Kasanın orjinal kutusunda duruyor.
Yurtiçi Kargo'ya verip KIRILACAK EŞYA ETİKETİ uygulatırsa kutunun üstüne çok daha hassas davranıyor Yurtiçi Kargo. Aklınızda bulunsun.
Tamamdır.
Bir kere yerleştirin isterse tüm aileniz o kasadan nefret etsin kaldırıp başka bir yere koyamazlar/atamazlar.

Hocam vallahi aldıktan sonra hiç sıkıntı değil. Zaten kasa temizliği yapmayı acayip seviyorum.

Hocam konu dışı ama o kasanın hakkı bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

E tamam işte bizimki de 25k dolar değil TL. Sadece birim farkı var :D. İnternette i7 7700 ve GTX 1080 ile toplayanı gördüm. Bence i9 10980XE ve RTX 3080 ile hakkını verecektir.

Kasanın orijinal kutusunda duruyor.
O zaman kargodayken sağına soluna kırılacak etiketi yapıştırmalarını istesinler kolinin. Sonrasında da yaradana sığınıp bekleyeceksin mecbur kutuyu alıp açana kadar:)

Geri
Yukarı