Corsair RMA ticket süreci nasıl işliyor?

zahidbolat

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Erbaa
Corsair HS35 kulaklık için ticket gönderdim. Faturası, seri numarası, adres her şey tam. Şimdi ne yapmalıyım? Detaylı bilgi verecek kişiler var mı?

Birkaç gün içerisinde sizinle mail yoluyla iletişime geçecekler. Tüm süreç hakkında bilgi alabileceksiniz yetkili kişiler tarafından.
hocam bende aynı şekilde ticket attım fakat üzerinden bir hafta geçti henüz dönen olmadı, ekstra bir şey yapmalı mıyım bu kadar sürmesi normal mi?

Hocam bende aynı şekilde ticket attım fakat üzerinden bir hafta geçti henüz dönen olmadı, ekstra bir şey yapmalı mıyım bu kadar sürmesi normal mi?

Yeniden iletişime geçmenizi önerebilirim. Benimkine 1-2 iş günü içerisinde cevap gelmişti. Yurt dışında Kurban Bayramı gibi bir durum olmadığından şu an iş günü sayılıyor.

Yeniden iletişime geçmenizi önerebilirim. Benimkine 1-2 iş günü içerisinde cevap gelmişti. Yurt dışında Kurban Bayramı gibi bir durum olmadığından şu an iş günü sayılıyor.

Teşekkür ederim, bugün 10. gün oldu hala dönüş yok az önce yeni bir ticket attım bakalım neler olacak :D
yeniden yazınca bugün cevaplamışlar hocam :D Bu arada bir de sanırım iadeyi onaylamışlar kulaklığı onlara göndermemi istiyorlar bu konu hakkında bir tecrübeniz var mı?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim, bugün 10. gün oldu hala dönüş yok az önce yeni bir ticket attım bakalım neler olacak :D

yeniden yazınca bugün cevaplamışlar hocam :D Bu arada bir de sanırım iadeyi onaylamışlar kulaklığı onlara göndermemi istiyorlar bu konu hakkında bir tecrübeniz var mı?
Maalesef iade süreci hakkında bir bilgim yok. Ben yenileme sürecine girmiştim corsair ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı