Corsair Sabre RGB Pro Firmware güncellemesinden sonra çalışmıyor

MelihAldemir

Kilopat
Daha fazla  
iCUE4 ile Firmware Update yapmadan önce Mouse'um çalışıyordu. Firmware Update yaparken e aygıt kullanılamıyor hatası verdi ve ardından Windows fareyi tanımlayamıyor gibi hatalar verdi. USB'den söküp taksam da düzelmedi. Ne yapmam gerekiyor? Önceden aldığım mouse da böyle olmuştu garantiden yenisini verdiler, yine birebir aynı hata oldu.

bende de çalışmıyor yardım edin

iCUE4 ile Firmware Update yapmadan önce Mouse'um çalışıyordu. Firmware Update yaparken e aygıt kullanılamıyor hatası verdi ve ardından Windows fareyi tanımlayamıyor gibi hatalar verdi. USB'den söküp taksam da düzelmedi. Ne yapmam gerekiyor? Önceden aldığım mouse da böyle olmuştu garantiden yenisini verdiler, yine birebir aynı hata oldu.

Çözümünü bulabildin mi?

Son düzenleme:
Ben değişime gönderdim 2 gün önce kargoya verdim bugün bakarlar eğer değişim yapmayıp kutuyu paramparça edip gönderirlerse şikayette bulunacağım en kötü 300 TL az para değil

Kronik sorun bu modelde çünkü. Brick olmuş. İki farklı çözüm mevcut.

Servise göndermek ve @JakerT4 hocam ile beraber ortaklaşa hazırladığımız bu çözüm konusundan yararlananmak.

Sorunu çözdüysen de hayırlı olsun dilerim.

Kronik sorun bu modelde çünkü. Brick olmuş. İki farklı çözüm mevcut.

Servise göndermek ve @JakerT4 hocam ile beraber ortaklaşa hazırladığımız bu çözüm konusundan yararlananmak.

Sorunu çözdüysen de hayırlı olsun dilerim.

Sağolun hocam mouse ı değiştirip sorunu çözmüştüm ama söylediginiz için teşekkür ederim belki sorun yaşayan arkadaşlar varsa değiştirmeyle garantiyle ugraşmaz.

Geri
Yukarı