Corsair Spec-Delta bilmediğim kablo ucu

JaggerVex

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Corsair Carbide Spec-Delta 650W kasasını aldım ve anakart olarak da ASUS Prime B450M-K modelini aldım. Fotoğraftaki işlemcinin üzerindeki kablo ucu anladığım kadarıyla fanların RGB bağlantısı. Anakartta bu soketi sokacak yer yok. Anakart sanırım desteklemiyor. Bu bağlantıyı yapmasam bir sorun olur mu? Işıklandırma takıntım yok.

15944755339545973261034845596435.jpg

Bunu zaten anakarta değil PSU'dan gelen güç kablosuna bağlayacaksınız. RGB takıntınız yoksa bağlamasanız da olur.

PSU'dan gelen SATA güç kablosuna bağlamanız gerekiyor.

Hepinize teşekkür ederim. Cahilliğimden bilemedim :) yeni topluyorum öğrenmeye çalışıyorum. Bu arada işlemci m.2 ram felan bunların takılışı anakartta step1 step2 diye adım adım yazılmış. Benim işlemcim henüz gelmedi bu sıralamaya uymadan diğerlerini kasaya monte etsem bi problem olmaz sanırım ?

Hepinize teşekkür ederim. Cahilliğimden bilemedim :) yeni topluyorum öğrenmeye çalışıyorum. Bu arada işlemci M.2 RAM falan bunların takılışı anakartta step1 step2 diye adım adım yazılmış. Benim işlemcim henüz gelmedi bu sıralamaya uymadan diğerlerini kasaya monte etsem bir problem olmaz sanırım?

Olmaz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı