Corsair Spec-Delta nasıl?

Yarı fiyatına neredeyse. Belki kalan parayada işlemci fanı veya kasa fanı alırsın.
PSU'yu da hesap etseydin keşke dostum.

Spec-Delta yerine bu ikisi çok daha iyi bir seçim olur.

PSU'yu da hesap etseydin keşke dostum.

Spec-Delta yerine bu ikisi çok daha iyi bir seçim olur.

Anaaaa PSU yokmuş la. Görmemişim.

800 lira civarına alacaksanız (içindeki 550W PSU ile) iyi ama daha fazla da verilir mi bilemiyorum. İçindeki fanlar çok kaliteli ama ön panel biraz hava akışını azaltıyor. Onun dışında kablolama için gayet iyi, görünüşü şık, ve sağlam.

Ben kullanıyorum. Fan ayarınız bozmuştum. Aşırı sesli çalışmaya başladı. Alınır ama fan konusunda hiçbir şey ellemeyin. Geri dönüşü olmuyor. Sessiz çalışan kasam. Şimdi bağırıyor.

Ben kullanıyorum. Fan ayarınız bozmuştum. Aşırı sesli çalışmaya başladı. Alınır ama fan konusunda hiçbir şey ellemeyin. Gerş sönüşü olmuyor. Sessiz çakışan kasam. Şimdi bağıroyor.

Fanlar PWM. BIOS'tan istediğiniz hıza ayarlanabiliyor, isterseniz sıcaklığa bağlı azalıp artan hız olarak da ayarlanabiliyor. Bende bir sorun olmadı ama ben sessiz çalışmasını istediğim için sabit 600 RPM'de tutuyorum.

Fanlar PWM. BIOS'tan istediğiniz hıza ayarlanabiliyor, isterseniz sıcaklığa bağlı azalıp artan hız olarak da ayarlanabiliyor. Bende bir sorun olmadı ama ben sessiz çalışmasını istediğim için sabit 600 RPM'de tutuyorum.

Yok hocam bende olmuyor o şeyler. Kafayı yedi. Nasıl yaptığınızı anlatabilirseniz çok sevinirim. Anakartım ASUS B450 M Dragon.

Yok hocam bende olmuyor o şeyler. Kafayı yedi. Nasıl yaptığınızı anlatabilirseniz çok sevinirim. Anakartım ASUS B450 M Dragon.

Anakartlarımız farklı olduğu için bilemiyorum sizin BIOS nasıldır, biraz kurcalayın bulursunuz. Bir de kasa fanlarını anakarta bağladığınıza eminsiniz de mi?

Güzel kasa, ama bu ikili varken alınmaz.

Geri
Yukarı