Çözüldü Corsair Spec Delta RGB renk yönetimi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YASUDAREYİZ

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Anakartım ASUS TUF B550-M Plus (Wi-Fi).Kasam bugün geldi renkleri dönüyordu fakat sert bir şekilde geçiyordu. Kasanın içinde kontrolcü var oradan mod tuşuna bastım maalesef sabit renge döndü ve her bastığımda başka renge döndürdü. Bu renkleri ve efektleri ASUS'un Armoury Crate uygulamasından yönetebilmek için anakartta nasıl bir bağlantı yapmam gerekir? Acil yardımlarınızı bekliyorum.

1609779165376.png

Kasanın içindeki kontrolcünün girişini, anakartın üstündeki beyaz yere:
12 v yazan yere takıcağın kablonun üstünde hafif ok işareti olması lazım onu tak.

Bunu boşta bırakıp diğer bağlantıyı yaptım ve istediğim sonuca ulaştım çok teşekkür ederim. Rgb’ler sürekli çalıştığında bir sorun olur mu?
O kontrolcünün ucundaki kabloyu da çıkarmanız lazım diye biliyorum. Ucundaki kablonun da fotoğrafını atar mısınız? Ve bütün fanlar çoklayıcıda takılı mı?

Bütün fanlar çoklayıcıda takılıydı. Ucundaki kabloyu ellemedim kontrolcü tamamen boşta. Diğer ucunu anakarta taktım belirttiğiniz gibi.

Son düzenleme:
Bunu boşta bırakıp diğer bağlantıyı yaptım ve istediğim sonuca ulaştım çok teşekkür ederim. Rgb’ler sürekli çalıştığında bir sorun olur mu?
İyi hocam sevindim sorununuzun çözüldüğüne. RGB'ler sürekli çalışıyorsa bir sorun olmaz diye düşünüyorum çoğu kişi gibi. İçiniz rahat etsin yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı