Corsair teknik destek son durum ve gelen mesaj

Turanv1

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Arkadaşlar geçenlerde konu açmıştım, belirttiğim üzere kulaklığın mikrofonunu kaybettim ve temin etmeleri gerektiğini söyledim onlarda stoklarında hem kulaklığım hem de mikrofon bulunmadığını garantim devam ediyorsa kulaklığıma karşılık HS50 Pro modelini vermeyi teklif ettiler ve bende RMA oluşturdum, kabul ettiğimi söyledi. Bana gelen son iki mesajı ekliyorum, ne yapmam gerekiyor? Yardımcı olsanız çok sevinirim. Ayrıca eklemeyi unuttum, ticket ile beraber benim adresim ve Hollanda adresi olan pdf dosyası var, bu ne anlama geliyor?

Dosya Ekleri

• corsair.png
    corsair.png
    41,2 KB · Görüntüleme: 89
  • corsair 2.png
    corsair 2.png
    8,7 KB · Görüntüleme: 85
  • 20200805_023522.png
    20200805_023522.png
    9,3 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleme:
Ben de Corsair HS50 markali urunumun driver ve kafa bandi kismindaki kiriktan dolayi garantiye yolladim. Urun tedarikte olmadigi icin refund yapacaklarini belirttiler. Urunu gecen sene 279₺'ye almistim ve HS60 o sirada 350₺ fiyat bandindaydi. Su an refund yaptiklari taktirde HS60 almaya kalksam ekstra 450-500₺ gibi ekstra butce ayirmam gerekecek. Ve bu konuda hicbir sekilde yardimci olmuyorlar ne yazik ki..

Benim durumu kabul ettiler hatta şöyle bir mesaj daha geldi yani bugün bana en son gelen mesajı ekleyeyim, sanırım ürünüm yola çıkmış, detaylı yardım edecek biri olsa keşke, galiba ürünü getirdikleri zaman benden eski ürünü isteyecekler. Paketli ve verdikleri adreslerinin ve ticket numarasının üzerinde olduğu kağıtla.

Dosya Ekleri

• corsair.jpg
    corsair.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 75
Ben çok şaşırdım şahsen böyle bir şey yaptıklarına sanırım garanti süresi devam ettiği için yaptılar, bu arada ben kullandığım kulaklığı orijinal kutusuna koysam veya koymasam bir sıkıntı olur mu? Kutunun üzerine bana verdikleri ticketı ve adresi yapıştırmalıyım değil mi?

Benim durumu kabul ettiler hatta şöyle bir mesaj daha geldi yani bugün bana en son gelen mesajı ekleyeyim, sanırım ürünüm yola çıkmış, detaylı yardım edecek biri olsa keşke, galiba ürünü getirdikleri zaman benden eski ürünü isteyecekler. Paketli ve verdikleri adreslerinin ve ticket numarasının üzerinde olduğu kağıtla.
Urunu Turkiye'den mi satin aldiniz? Corsair ile nerden iletisime gectiniz? Bunlara da yanit verirseniz cok sevinirim.

Garantiniz devam ediyorsa durumu açıklayıp şansınızı deneyin derim ve en fazla 3-4 güne dönüş yapıyorlar.

Logitech imha etmeni istiyor sonra Hollanda'dan yeni ürünü gönderiyor. Corsair imha etmeni istemeden yeni ürünü gönderiyor anladığım kadarıyla, eski ürünü kapınızdan alıyor doğru mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı