Corsair ürün bilgisini istiyor fakat kabul etmiyor

Mehmet ULUDAĞ

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hello Mehmet,

Görünüşe göre RMA sürecine devam etmek için uygun satın alma belgelerine sahip değiliz. RMA işlemine devam edebilmemiz için lütfen faturanın/makbuzun bir kopyasını bize verin. Artık satın alma kanıtınız yoksa lütfen bize bildirin. Satın alma kanıtı için ideal formatlar şunlardır: Çevrimiçi perakendeciden kağıt makbuz veya yazdırılabilir PDF fotoğrafı.

Görünüşe göre garanti kapsamında devam etmemiz gereken lot / seri kodu da kaçırıyoruz. Lot kodunun fotoğrafını (png/jpg) ekleyebilir misiniz? Nerede bulacağınızdan emin değilseniz, lütfen aşağıdaki bağlantıya bakın.

En son şu mesajı yazmışlar onlara farenin garanti kağıdının fotoğraflarını farenin altındaki etiketin fotoğrafını ve faturanın PDF yolladım ne istiyor bunlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsini yaptım dostum.
içeriğin ingilizcesi;
Hello Mehmet,

It seems we don't have the appropriate proof of purchase documentation to continue the RMA process. Please provide a copy of the invoice/receipt for us so that we can continue the RMA process. Please let us know if you no longer have the proof of purchase. The ideal formats for proof of purchase are: photograph of paper receipt or printable PDF from the online retailer.

It seems we are also missing the lot/serial code that we need to proceed under warranty. Can you please attach photograph (png/jpg) of the lot code? If you are unsure of where to find it, please see the link below.

Bir yabancı dil öğrencisi olarak, sana kısa ve öz bir çeviri yapayım;
Faturanın bir fotoğrafını, veya online satıcıdan alınmış yazdırılabilir bir PDF'ini istiyorlar. Eğer bunlardan birine, yani ürünü senin aldığının bir kanıtı yoksa, onlara bildirmen gerek.
Ayrıca, garanti dahilinde işlem gerçekleşmesi için, ürünün lot/serial number, yani seri numarasının (lot ile ilgili bir fikrim yok, yanlış bilgi vermek istemem) fotoğrafını PNG/JPG uzantısında/dosya biçiminde göndermen gerek. Nerede yazdığını bilmiyorsan, aşağıda bir link vermişler, oradan bakabilirsin.

Teşekkürler fatura amcamın adına soy ismimiz aynı ondan dolayı sıkıntı oluyor olabilir mi acaba?
diğer her şeyi doğru yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı