Corsair ürünleri ve garanti süreci

AzirTheEmperor

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,
İnternetten Corsair ürünlerinin garanti sürecine dair ufak bir araştırma yaptım ve sanırım biraz sancılı yurt dışına göndermeli bir süreç. Bu durum beni biraz korkuttu.
Kasam ve güç kaynağım Corsair ürünlerinden oluşuyor, bellek ve işlemci soğutucuyu da Corsair olarak almayı planlıyordum. Sizce ne yapmalıyım? Farklı ürünlere mi yönelmeliyim?
Corsair garanti sürecinde zorluk ve sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satış sonrası desteği en iyi Corsair sağlıyor. Yurt dışına göndermeli veya tam tersi her durum için maliyeti kendileri karşılıyor. Sadece vergisini ödüyorsun.

Dünyadaki en iyi garanti süreci yöneten markalardan biri fakat işin Türkiye kısmı berbat. Garanti için işiniz Türkiye servisine düşerse çok kötü bir hizmet anlayışları var. Çözüm odaklı bir servis değil hemen hemen her sorunu kullanıcıya bağlayıp işin içinden çıkma eğiliminde Türkiye servisi.

@KashmiriaN Türkiye'deki çoğu teknik servis bu şekilde zaten. Özellikle Corsair ürünlerde direkt Global Desteğe ulaşmak en mantıklısı.
Kesinlikle öyle. 2 kere globalden destek aldım Türkiye servisi yardımcı olmuyor dedim. Adamlar özür dileyip sorunu yurtdışından halletti. 1 PSU 1 kulaklık yolladım sıfırını yolladılar.

Kesinlikle öyle. 2 kere globalden destek aldım Türkiye servisi yardımcı olmuyor dedim. Adamlar özür dileyip sorunu yurtdışından halletti. 1 PSU 1 kulaklık yolladım sıfırını yolladılar.
Bu yaşadığınız süreci daha detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Satış sonrası desteği en iyi Corsair sağlıyor. Yurt dışına göndermeli veya tam tersi her durum için maliyeti kendileri karşılıyor. Sadece vergisini ödüyorsun.

Yani Corsair ürünlerini almaktan çekinmemeli miyim? Tavsiye eder misiniz?

Bu yaşadığınız süreci daha detaylı bir şekilde anlatabilir misiniz?

Yani Corsair ürünlerini almaktan çekinmemeli miyim? Tavsiye eder misiniz?
Garanti için Türkiye servisine gönderdiğim ürünleri servis kullanıcı hatası diye aynı şekilde geri göndermişti. Yanlış hatırlamıyorsan Boğaziçi teknik servisti. Durumu globalden bildirip bir kaç mesajlaşmanın sonucunda sorunumu global den çözmüştük.

Corsair ürünlerini bende kesinlikle öneririm bütün ürünleri üst seviye kalitedir

Garanti için Türkiye servisine gönderdiğim ürünleri servis kullanıcı hatası diye aynı şekilde geri göndermişti. Yanlış hatırlamıyorsan Boğaziçi teknik servisti. Durumu globalden bildirip bir kaç mesajlaşmanın sonucunda sorunumu global den çözmüştük.

Corsair ürünlerini bende kesinlikle öneririm bütün ürünleri üst seviye kalitedir
Global ile iletişime geçtiğiniz ürünlerin sorunları nasıl çözüldü ne kadar sürede çözüldü ? ABD'ye mi gönderdiniz ürünleri ?

corsair vengeance rgb 4x8 gb 3600mhz kit ramlerine sahibim,oyunu kapatmalar,mavi ekran vb aklınıza gelebilecek baya bi sorun yaşadım,haftaya çarşamba günü garantim bitiyor boğaziçi diye bir firma bakıyormuş arıyorum açmıyorlar, büyük ihtimal corsair globalin eline kalıcam gibi duruyor,ne gibi adımlar yapacağım beni bilgilendirirseniz çok makbule geçer,ilk sayfadaki adımlar geçerlimi ? nasıl yolluyoruz yollarken kargo parasını karşılıyorlarmı nasıl oluyor? teşekkürler.

edit:corsairin sitesinden contact usdan talebimi oluşturdum ve faturayı,ürünün seri numaraları gözükecek şekilde kutuyu çektim yükledim rami çektim yükledim bakalım ne dönüş olucak.

Yeni konular

Geri
Yukarı