Corsair Vengeance LPX 8 GB 2400MHz DDR4 RAM mavi ekran hatası

svenn

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben tek RAM 8 GB kullanıyordum, 2. bir RAM almaya karar verdim (çok önceden) ve bir süre kullandıktan sonra mavi ekran hatası almaya başladım, düzeltilebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Daha detaylı analiz için minidump paylaş.

Memtest86 testi yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha detaylı analiz için minidump paylaş.

Memtest86 testi yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
RAM bozuk nası yapıcam bunu

Bilgisayarınız hiç mi açılmıyor? O zaman sorunlu RAM belleği deneme yanılma yoluyla bulun, ikisini de sıra sıra çıkartıp bilgisayarı çalıştırın, hangisinde mavi veriyorsa o sorunludur. Bilgisayarınızda sıkıntı yoksa Minidump dosyalarını ve Memtest sonuçlarını görmemiz lazım, Ban 1s Cming hocam gerekli rehberleri atmış, okuyun ve izleyin.

Bilgisayarınız hiç mi açılmıyor? O zaman sorunlu RAM belleği deneme yanılma yoluyla bulun, ikisini de sıra sıra çıkartıp bilgisayarı çalıştırın, hangisinde mavi veriyorsa o sorunludur. Bilgisayarınızda sıkıntı yoksa Minidump dosyalarını ve Memtest sonuçlarını görmemiz lazım, Ban 1s Cming hocam gerekli rehberleri atmış, okuyun ve izleyin.
sorunlu RAM elimde suan

Tamam o sorunlu belleği çıkardıktan sonra, Memtest ile RAM testi yapın bir sorun yoksa o belleği garantiye verin veya çöpe atın artık ne yapacaksanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı