Corsair Vengeance RGB Pro sabit kırmızı renk sorunu

yarkan88

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Corsair RGB Vengeance RGB Pro'nun 2x8'lik 3200 MHz RAM'lerini kullanıyorum.
RGB ışıklarında sorun mu var anlamadım. 2 tane RAM'den solda takılı olan programlardan sorunsuz ayarlanıyor, renkleri değişiyor ama sağdakinin alt ve üst tarafında kırmızı ışık yanıyor hep sabit olarak. Renkler de gözüküyor evet ama alt ve üst tarafı hep sabit kırmızı. Daha 1 gündür kullanıyorum. Sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar bende farklı bir sorun var danışmak istedim. Ben konsept olarak kasamı fanlar ledler mavi mor yaptım RAM ledleride mavi mor renklerde. Bazı oyunlara giriş yaptığımda ayarlamış olduğum mod ve renk değişiyo sanırım varsayılan ayarlara geçiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim.

Z390 anakartim var. Bu sorun 2 sene once bende vardi. Corsair ile yazismalar sonucunda firmware iletmislerdi ancak bu firmware bayagidir iCue programinda mevcut. Orjinal corsair programini kurarak ramin yazilimini guncelleyin. Bu sorunlardan kurtulmak icin anakartinizin supported ram dokumanini kontrol ederek alisveris yapin. Iyi forumlar.

RGB ışıklarında sorun mu var anlamadım. 2 tane RAM'den solda takılı olan programlardan sorunsuz ayarlanıyor, renkleri değişiyor ama sağdakinin alt ve üst tarafında kırmızı ışık yanıyor hep sabit olarak. Renkler de gözüküyor evet ama alt ve üst tarafı hep sabit kırmızı. Daha 1 gündür kullanıyorum. Sorun ne olabilir?
bana da yollarmısın firmware [email protected]

Abi bana da atar mısın daha 3 gün oldu toplayalı bu akşam iCUE indirdim renk ayarlarken bozuldu soldaki kırmızı sağdaki rengarenk ama soldaki altı ve üstü.
Abi bana da atar mısın daha 3 gün oldu toplayalı bu akşam iCUE indirdim renk ayarlarken bozuldu soldaki kırmızı sağdaki rengarenk ama soldaki altı ve üstü.
E posta [email protected]

beyler aktifseniz bişey dicem ram aldım ben

Corsair Vengeance RGB PRO 16GB (2X8GB) 3600Mhz CL18 1.35V DDR4 Ram (CMW16GX4M2D3600C18)

kasama taktım tek renk kırmızı olarak sabit kalmasını istiyorum ama beyaz kırmızı birleşimi oluyor tabi beyaz ağırlıklı bu ramde doğal mı yoksa bozuk mu ona göre iade edicem

beyler aktifseniz bişey dicem ram aldım ben

Corsair Vengeance RGB PRO 16GB (2X8GB) 3600Mhz CL18 1.35V DDR4 Ram (CMW16GX4M2D3600C18)

kasama taktım tek renk kırmızı olarak sabit kalmasını istiyorum ama beyaz kırmızı birleşimi oluyor tabi beyaz ağırlıklı bu ramde doğal mı yoksa bozuk mu ona göre iade edicem
Ayarları karıştır, sağ üstte diğer sekmeye geçiş yap.

Yeni konular

Geri
Yukarı