Corsair Vengeance RGB Pro SL vs Corsair Vengeance RGB

psychothinker

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci(Mühendislik)
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki şu detayı gördüğüm gibi kapattım. Videoyu çeken kişide Vengeance PRO SL modeline Samsung C Die gelmiş (18-22-22-22-42 direkt olarak C Die XMP'si.) diğerine ise Samsung B Die gelmiş. İki RAM'de de C Die veya B Die çıkabiliyor. Bu çok yanlış bir eleştiri.

1629045866623.png

1629046015594.png

Aynı çiplerde farklı gecikmeler olsa bu bir eleştiri kabul edilebilirdi ancak farklı çiplerdeki farklı gecikmeleri referans gösterip o iyi bu iyi yorumu yapamazsın.

Üstteki RGB PRO modelinde ver4.31 yazıyor. Alttaki Vengeance PRO SL'de ise ver4.32 yazıyor. Corsair'ın ver4.32 sürümlerinde Samsung C Die mevcut. Ver4.31 yazanda ise Samsung B Die çıkıyor %90 olasılıkla. Kısacası bu inceleme bomboş bir inceleme.

Videodaki şu detayı gördüğüm gibi kapattım. Videoyu çeken kişide Vengeance PRO SL modeline Samsung C Die gelmiş (18-22-22-22-42 direkt olarak C Die XMP'si.) diğerine ise Samsung B Die gelmiş. İki RAM'de de C Die veya B Die çıkabiliyor. Bu çok yanlış bir eleştiri.

Eki Görüntüle 1139035

Eki Görüntüle 1139039

Aynı çiplerde farklı gecikmeler olsa bu bir eleştiri kabul edilebilirdi ancak farklı çiplerdeki farklı gecikmeleri referans gösterip o iyi bu iyi yorumu yapamazsın.

Üstteki RGB PRO modelinde ver4.31 yazıyor. Alttaki Vengeance PRO SL'de ise ver4.32 yazıyor. Corsair'ın ver4.32 sürümlerinde Samsung C Die mevcut. Ver4.31 yazanda ise Samsung B Die çıkıyor %90 olasılıkla. Kısacası bu inceleme bomboş bir inceleme.
Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Selamlar. Konuyu tekrar açmış olacağım ama bende Vengeance Pro beyaz modeli var, 2x8 şeklinde. Aynısından beyaz rengi bulamıyorum sadece sl modelinde var. Her değeri aynı ama birlikte kullanılır mı sl ile Pro? Yoksa Pro'nun siyah rengini mi alayım?

Geri
Yukarı