Corsair Vengeance RGB RAM Işık Yanıp Sönüyor

Mertonkun

Centipat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Askeri Personel
RAM'lerimin RGB ışıkları sürekli yanıp sönüyor. Bu durumu ne yaptıysam yapayım çözemedim. Bu sorunla karşılaşan arkadaşlarım var mı? Bu sorunu çözmeme yardımcı olacak birileri var mı? Lütfen videoyu izleyin.

Videosu

ICUE'de genelde sorun yok. Fakat Gökkuşağı modunda bazı RAM'ler yukarı doğru giderken bazı RAM'ler aşağı doğru gidiyor :)
Corsair değil de ben Trident Z RGB kullanıyorum, bende de kendi uygulamasından gökkuşağı yapınca bug oluyor bazen, Mystic Light’ı silip geri yüklemeyi denediniz mi? 😁

Corsair değil de ben Trident Z RGB kullanıyorum, bende de kendi uygulamasından gökkuşağı yapınca bug oluyor bazen, Mystic Light’ı silip geri yüklemeyi denediniz mi? 😁

Denemediğim şey kalmadı inanın. Sürekli mavi ekran hatasıda alıyorum. Büyük ihtimal format atacağım sonunda. RAM'lerin yerini değiştireceğim. Yapacak bir şey kalmadı artık. Son çözüm Trident Z geçmek olacak :)

Denemediğim şey kalmadı inanın. Sürekli mavi ekran hatasıda alıyorum. Büyük ihtimal format atacağım sonunda. RAM'lerin yerini değiştireceğim. Yapacak bir şey kalmadı artık. Son çözüm Trident Z geçmek olacak :)
Valla ben de RGB PRO’ya geçmeyi düşünüyorum, inşaallah çözümü bulursunuz. 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı