Corsair Virtuoso RGB İnceleme

Diğer firmalar 1200-1300 TL bandında dönüyor ki zaten sanırım Amazon dışında da iade kabul eden yoktur. Hatta Amazondan bile emin değilim. Valla çok sıkıldım yahu. İhtiyacım olsa da gam yemeyeceğim :) Olmuşken adam gibi bir şey olsun evladiyelik olsun istedim ama burnumdan geldi. 1000 TL üzeri kulaklığa verilmez ama ondan emin oldum.
@Msevket44 bana bir şey söyle yahu içim şişti.
HS70 Pro Wireless görüntü olarak çok sade ve hoşuma giden tarzda bir ürün ama eksileri var mı bilmiyorum, mikrofon kötü gibi. Aklım bunda kalacak. QP de 900 TL şu an.

SS Arctis 1 Wireless mi düşünsem buna hiç bakmamıştım, bilemiyorum. 1100 tl Civarında şu an.

Void Elit hala görüntü ve mikrofon yüzünden canımı sıkıyor ama bazı detayları çok kullanışlı. İtopya da şu an 1000 TL

Cloud Flight bunlara göre biraz daha pahalı ama sanırım 7.1 mi değilmiş neymiş.
MH670 zaten tamamen hayal kırıklığı olmuş herkese
Valla çok sıkıldım.
Sanırım HS70 Pro yu alacağım ya, nasıl kararsızım nasıl kararsızım :):):):)
@Msevket44 , @yunus emre
QP firmasından 900 TL ye HS70 PRO siparişi verdim, artık içim dışıma çıktı kulaklık muhabbetinden.

1000 TL nin altına kablosuz kulaklık olmadığı gibi kronik sorunu olmayan bir tanesi de yok. Onun bilmem neresi kırılıyor, diğerinin cızırtısı var, şunun dip sesi var yetti canıma yahu, aldığıma alacağıma bin pişman oldum.

Görüntü olarak on numara beş yıldız, tam istediğim gibi derli toplu, muhtemelen ele alınca da kallavi duran, masada şık bir görüntü sağlayacak, umarım kulağımı acıtmayacak bir kulaklık olduğunu düşünüyorum umarım hayal kırıklığı olmaz bu da.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı