Corsair Virtuoso RGB Wireless SE vs. Non-SE

Hangi versiyonu önerirsiniz? Fiyat farkından ziyade SE versiyonda stok sorunu var, beklemeye değer mi?
Şu anda mediamarkt ta se ve normal modelide stokta var ama bana sorarsan 200 tl fark verme aralarındeki tek fark mikrafon ve yandaki metal metaryal ama benim için para fark etmez diyorsan SE al derim

Peki memnun musun? Bende almayı düşünüyorumda.

Bir de non SE dediğiniz model nedir normal olan mı?

Normal olan evet. Memnunum ancak kulakların büyükse uzun kullanımda ağrı yapabilir. Benimkiler küçük olduğundan rahatsız olmuyorum. Bu arada normalin mikrofon kalitesinin SE versiyonuna göre daha iyi olduğu söyleniyor.

SE olanın mikrofonu daha kötü. Karşılaştırmalı incelemeleri var youtubeda mikrofonların.

Malzeme kalitesi, kutu içeriği ve üründeki detaylat çok güzel ama ses kalitesi müzik için çok kötü. Oyunda denemedim ama o fiyata çok daha iyi seçenekler var bence.

SE olanın mikrofonu daha kötü. Karşılaştırmalı incelemeleri var youtubeda mikrofonların.

Malzeme kalitesi, kutu içeriği ve üründeki detaylat çok güzel ama ses kalitesi müzik için çok kötü. Oyunda denemedim ama o fiyata çok daha iyi seçenekler var bence.

Non-SE :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
SE :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle bu iki videoda almayı düşünenler mikrofon testi başta olmak üzere diğer farklılıkları görebilir. Mikrofonun se modelinde "çok kötü" olduğu yorumu bence gerçeği yansıtmıyor.

Diğer yandan kulaklık bir oyuncu kulaklığı bu kulaklığın amacı size üstün müzik deneyimi sunmak değil. EQ ayarları yapmadığınız taktirde tiz bir ses hakim. Ancak EQ ayarıyla birlikte durumu kabul edilebilir hale getiriyorsunuz.

Ürünü kullandığım süre boyunca beni en çok rahatsız eden kısım kulaklığın üst bandının kafamın ortasına yer yaparak ağrı oluşturması. Benim kafamın fiziksel yapısı ne yazık ki bu kulaklıkla uyuşmadı. İade etmedim ürünü 1 yıldan fazla inatla kullandım ya da kullanmaya çalıştım ve ürünü bir ihtiyaç durumunda kardeşime verdim. Kendisi benim yaşadığım sorunu yaşamadı ve çok memnun.

Öncelikle bu iki videoda almayı düşünenler mikrofon testi başta olmak üzere diğer farklılıkları görebilir. Mikrofonun se modelinde "çok kötü" olduğu yorumu bence gerçeği yansıtmıyor.

Böyle bir yorum yok zaten, mikrofonu daha kötü non SE olana kıyasla demişim eğer doğru okuduysan mesajı.

Geri
Yukarı