Corsair Virtuoso RGB Wireless vs HyperX Cloud II Wireless vs Razer BlackShark V2 Pro

Bütçe
2. el 1800-2000

UlasDemircan99

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, herkese iyi günler dilerim.

Kablosuz kulaklığa geçmeye karar verdiğim için piyasadaki tüm kablosuzları epey üzerinden karşılaştırdım ve son 3'e bu kulaklıklar kaldı, 2.el garantili alacağım, hangisini almamı önerirsiniz?

Fanboyluk yerine mantıklı açıklamalar yapmanızı rica ediyorum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen hafta yazsaydınız sıfır blackshark V2 Pro vardı Amazon'da bu fiyat.

Tavsiyem Virtuoso'yu eleyin, V2 ya da C2'den hangisini daha uyguna bulursanız alın.

Anladım, Cloud 2 düşünüyorum ikisi arasında açıkçası, aslında G733, HS70, HS80, G PRO Wireless ve Corsair Void Wireless de düşünmüştüm de V2, C2 ve Virtuoso diğer 5 kulaklığı eleyebildi çünkü benim için çıkarılıp takılabilen mikrofon ile kulak pedleri de önemli ileriye dönük olarak, siz ne düşünüyorsunuz?

Anladım, Cloud 2 düşünüyorum ikisi arasında açıkçası, aslında G733, HS70, HS80, G PRO Wireless ve Corsair Void Wireless de düşünmüştüm de V2, C2 ve Virtuoso diğer 5 kulaklığı eleyebildi karşılaştırdığımda, siz ne düşünüyorsunuz?
Hepsi güzel kulaklıklar ama paraları ne kadar hak ediyor tartışılır. İndirimde yakaladığınızda herhangi birini alırsanız pişman olacağınız düşünmüyorum, ama ben Corsair’leri gördüğüm yorumlara istinaden elerdim. V2, C2, G Pro Wireless birbirine yakın kulaklıklar aşağı yukarı performansları aynı. Bu 3’ünden birini seçmek en mantıklısı olacaktır. G Pro Wireless’da çok fazla kırılma şikayeti olduğunu da duymuştum bu sebepten o da elenebilir belki.

Ek olarak G733 de ses kalitesi ve mikrofonu epey güzel bir kulaklık ve diğerlerine göre daha ucuz diye biliyorum.

Kararınızı bence kozmetik olarak hangisinin daha hoşunuza gittiğine ve fiyatına göre verin.

Hepsi güzel kulaklıklar ama paraları ne kadar hak ediyor tartışılır. İndirimde yakaladığınızda herhangi birini alırsanız pişman olacağınız düşünmüyorum, ama ben Corsair’leri gördüğüm yorumlara istinaden elerdim. V2, C2, G Pro Wireless birbirine yakın kulaklıklar aşağı yukarı performansları aynı. Bu 3’ünden birini seçmek en mantıklısı olacaktır. G Pro Wireless’da çok fazla kırılma şikayeti olduğunu da duymuştum bu sebepten o da elenebilir belki.

Ek olarak G733 de ses kalitesi ve mikrofonu epey güzel bir kulaklık ve diğerlerine göre daha ucuz diye biliyorum.

Kararınızı bence kozmetik olarak hangisinin daha hoşunuza gittiğine ve fiyatına göre verin.
Bu arada ben de V2 ve C2 arasında kalmıştım, büyük ihtimalle C2 alacağım, daha sonrasında elimde bütçe olursa Amazon Türkiye'den V2 sipariş edip 14 gün ikisini karşılaştıracağım, duruma göre biriyle devam edeceğim. Çok teşekkür ederim değerli yorumların ve tavsiyelerin için.

Geri
Yukarı