Corsair Virtuoso Wireless Headset nasıl?

Makaleler
2
Yer
Isparta
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Yakın zamanda bu kulaklığı almayı düşünüyorum (2-3 gün içinde). Fakat kulaklığın dip ses sıkıntısı var gibi bir şeyler duydum. O kadar para verdikten sonra o sıkıntıyı çekmek istemem açıkçası. Deneyimlemiş arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim. Öneri yapmak isteyen Wireless kulaklıklar üzerinden yaparsa güzel çünkü kablolu kulaklığımzaten var ve kablodan gerçekten çok sıkıldım. Hatta nerdeyse beni sinirlendirmeye başladı diyebilirim.
@Ali Güngör siz bu kulaklığın incelemesini yapmıştınız. Videonuzu izledim fakat dip ses sıkıntısından bahsetmemişsiniz hiç. Çoğu kişi iCUE yazılımı indirdikten yaşadığını söylüyor. Özellikle yüksek seslerde. Siz yaşadınız mı acaba?

Kulaklığı her gün kulllanıyorum, iCUE kurulu olan, olmayan farklı bilgisayarlara da takıyorum ve böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Corsair Virtuoso RGB Wireless SE Kulaklık Seti İncelemesi - Technopat

Aslında buna bir diğer üst seviye kulaklık incelemesinde değinmiştim: Pro Oyuncu Kulaklığı: Logitech G Pro X İncelemesi - Technopat "Aygıt Yöneticisi – Ses, video ve oyun kontrolcüleri" kısmını yazı içerisinde aratın, üst ve alt paragraflları okuyun. Ses sürücüleri ve Windows Surround ayarları çoğu bilgisayarda sıkıntılı ve bu yüzden kullanıcılar sistemindeki sorunu anlamıyor, kulaklıkta sorun olduğunu düşünüyor. Çok yaygın.

Kulaklığı her gün kulllanıyorum, iCUE kurulu olan, olmayan farklı bilgisayarlara da takıyorum ve böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Corsair Virtuoso RGB Wireless SE Kulaklık Seti İncelemesi - Technopat

Aslında buna bir diğer üst seviye kulaklık incelemesinde değinmiştim: Pro Oyuncu Kulaklığı: Logitech G Pro X İncelemesi - Technopat "Aygıt Yöneticisi – Ses, video ve oyun kontrolcüleri" kısmını yazı içerisinde aratın, üst ve alt paragraflları okuyun. Ses sürücüleri ve Windows Surround ayarları çoğu bilgisayarda sıkıntılı ve bu yüzden kullanıcılar sistemindeki sorunu anlamıyor, kulaklıkta sorun olduğunu düşünüyor. Çok yaygın.
Çok teşekkür ederim zaman ayırıp beni aydınlattığınız için. Yarın siparişimi veriyorum. İyi günler dilerim.

Yaklaşık 6 aydır neredeyse her gün saatlerce kullanıyorum ben de kulaklığı, bugüne kadar bahsettiğiniz sorun dahil hiçbir sorunla karşılaşmaşmadım. Tavsiye ederim, alabilirsiniz.
Ayrıca, SE olan modeli tercih ederseniz. Mikrofon konusunda vs. biraz daha iyi olacaktır.

Yaklaşık 6 aydır neredeyse her gün saatlerce kullanıyorum ben de kulaklığı, bugüne kadar bahsettiğiniz sorun dahil hiçbir sorunla karşılaşmaşmadım. Tavsiye ederim, alabilirsiniz.
Ayrıca, SE olan modeli tercih ederseniz. Mikrofon konusunda vs. biraz daha iyi olacaktır.
Öyle mi cidden ya. Youtube'dan SE ve SE olmayan versiyonuna çok baktım. SE olmayan versiyonu daha iyi gibi. SE'nin mikrofonunda çok fazla bass var gibi geldi bana. Pek hoşuma gitmedi açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı