Corsair Virtuoso Wireless SE Update Sorunu

MagicShoter

Hectopat
Merhaba, Icue yazılımından kulaklıgımı güncellemek istediğimde update'e tıklayıp indirme yapıp yüklüyor fakat işlem bittikten sonra tekrardan update yazısı çıkıyor. Kullanan veya bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim. Teşekkürler.

Hocam merhabalar. Aynı kulaklıktan almayı düşünüyorum, param hazır fakat dip ses sıkıntısından bahsedilmiş kulaklık için. Az sayıda da değil bu sıkıntılar. Sizde var mı öyle bir sıkıntı?

Merhabalar. Aynı kulaklıktan almayı düşünüyorum, param hazır fakat dip ses sıkıntısından bahsedilmiş kulaklık için. Az sayıda da değil bu sıkıntılar. Sizde var mı öyle bir sıkıntı?
Hocam merhabalar. Aynı kulaklıktan almayı düşünüyorum, param hazır fakat dip ses sıkıntısından bahsedilmiş kulaklık için. Az sayıda da değil bu sıkıntılar. Sizde var mı öyle bir sıkıntı?
Merhaba, o sorundan bende çok. Dip ses sorunu elektrigin topraklamasına bakmanı söyleyebilirim. Kardeşimin kulklıgında da oluyordu kullandığı priz çoklayıcısında hafif bir elektrik akımı vardı onu hallettikten sonra düzeldi.

Geri
Yukarı