Corsair Void Elite Cherry 550 TL

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Sinerji üzerinde Corsair Void Elite kulaklığının Cherry (Kırmızı) modeli 550 TL, kendim de sipariş verdim Sinerji zaten güvenilir bir site sıkıntı yaşamazsınız. Önceden İtopya'da 540 TL'ye düşmüş. Ek olarak siyah ve RGB olan modelini almak isterseniz 50 TL fazla vererek alabilirsiniz, RGB model ile bunun arasında RGB olması dışında bir fark göremedim özelliklerinde.

680'e Void Elite kırmızı alacakken Sinerji indiriminde RGB beyaz hayalimdeki kulaklıgın 900'den 650'ye indigini gördüm, en kısa sürede alacagım cok güzel oldu bu indirim. Void Elite Cherry Premium'u ilk defa görüyorum. Farkı nedir normal Void Elite'ten?

Edit: Bir farkı yokmuş tamam.

Bu arada 684TL'ye 2 hafta önce attıgın linkteki kulaklığı almıştım ve ufak bir dip ses sorunu yaşıyordum, yine de yok sayıp kullanıma devam ettim ve 3 gün sonra fena bir cızırtı sorunu başladı, acayip. Fabrika cıkıslı ses kartında arıza vardı sanırım. İade edip baska bir almak istedigim kulaklıgı almıstım, onda da sorunlar vardı iade ettim. Bu hafta yine Void Elite alacakken Sinerji indirimini gördüm ve RGB beyaz olan 650'ye inmis, şu iade parası yatsın alacağım indirim bitmezse.

Son düzenleyen: Moderatör:
680'e void elite kırmızı alacakken sinerji indiriminde RGB BEYAZ hayalimdeki kulaklıgın 900den 650ye indigini gördüm, en kısa sürede alacagım cok güzel oldu bu indirim. Void elite Cherry Premium'u ilk defa görüyorum farkı nedir normal void elite'ten?
Rengi. Bir de sanırsam beyaz model RGB, bu ışıksız. İsmindeki premium bir özellik katmıyor-azaltmıyor anladığım kadarıyla isim olarak eklemişler sadece.

Geri
Yukarı