Corsair Void Elite kulaklıktan dip ses ve cızırtı sorunu

secneco

Hectopat
Arkadaşlar selam ocak ayında Corsair Void Elite RGB kablolu kulaklık aldım iCUE yazılımını kurduğumda kulaklıktan düşük seste dip ses geliyor. Bunun haricinde Discord'da odaya bağlandığımda bağlanma sesi bildirim sesleri geç geliyor programı kaldırdığımda hiçbir sorun olmuyor. Öte yandan arada bir kulaklıktan cızırtı sesleri geliyor USB'den çıkarıp taktığımda düzeliyor, servis ile konuştuğumda bana bilgisayara format atıp Windows'dan otomatik driverı kapatmamı istediler fakat böyle bir sorun için bilgisayarıma format atmak istemiyorum. Servise göndersem iade yaparlar mı?

iCUE'yi sil. Windows 10’un otomatik driver yükleme özelliği kapatıp iCUE tekrar yükle. Eğer sorun devam ederse DDU ile ses sürücülerinin ikisini de kaldırıp yine iCUE silip yükle.
Ben 2. yöntem ile hem dip ses hem de cızırtı sorununu ortadan kaldırdım, aylardır da zerre sorun çıkmadı.

ICUE'yi sil. Windows 10'un otomatik driver yükleme özelliği kapatıp iCUE tekrar yükle. Eğer sorun devam ederse DDU ile ses sürücülerinin ikisini de kaldırıp yine iCUE silip yükle.
Ben 2. yöntem ile hem dip ses hem de cızırtı sorununu ortadan kaldırdım, aylardır da zerre sorun çıkmadı.

Dediklerinizin aynısını yaptım tekrar programı kurdum aynı sorun devam ediyor servise göndermeyi düşünüyorum.

Peki burada arkadaşın dediği şekilde yapmayı dener misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı