Corsair Void Elite RGB 600TL + Kargo

ehbk

Hectopat
Yer
Türkiye
Dip fiyatı 500TL. Ama bir daha o fiyatı göremeyeceğimiz için bu fiyat da iyi.

1)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2) iCUE kur.
3) iCUE'nun kulaklığı tanımasını bekle.
4) Birkaç dakika bekledikten sonra yeniden başlat.
Bunları uygulamadıktan sonra bazı arkadaşlarda dip ses sorunu oluştuğunu duydum. O yüzden konuya ekleme ihtiyacı hissettim.

İtopya'dan beyaz modelini 500 liraya almıştım. Ben de dip ses sorunu yok Valorant'ta aşırı mükemmel ses kasılabiliyor. Tek kötü yanı Maneskin - Beggin dinlerken kendinizi kaptırdığınızda kafanızı sallarken öne doğru düşmesi.

Ben de İtopya'dan 550₺'ye aldım, Surround modunu açınca dip ses oluyordu, arkadaşım hafif bir ekolayzır ayarı yaptırınca düzeldi. Bilgisayara bağlamadan önce otomatik sürücü indirmeyi kapatmanız gerekiyor.

Hatta bilgisayara hiç bağlamayın ilk önce iCUE kurup PC'yi yeniden başlatın yazılımı açtıktan sonra kulaklığı bağlayın dip ses sorunu olmaz.

Zaten bende K55 olduğu için yüklüydü, direkt ayarı kapatıp taktım. G231'den sonra verdiği ses kalitesi muhteşem. Sadece kendime özgün ekolayzır ayarı bulamadım, atan olursa seve seve denerim.

Stok Pure Direct güzel, Discord'da konuşurken clear chat modunu kullanıyorum. Valorant oynarken FPS modu film izlerken de movie modu. Yani hepsi kullanışlı ama bir müzik modu da olsaydı iyi olurmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı