Corsair Void Elite RGB 7.1 Surround kablosuz kulaklık alınır mı?

Bütçe
2000-2500

KorayEray

Hectopat
Merhaba,

Corsair Void Elite RGB 7.1 Surround Kablosuz Kulaklık 2500 TL'den 1900 TL gibi bir rakama düşmüş. Fiyatı uygun geldiği için değerlendirmekte istiyorum bir yandan. Daha önce kablolu olarak kullandığım modelinde memnun kalmıştım ancak kablosuz olarak aynı performans verir mi bilemedim. Yeni laptop aldığım için kablolu ve kablosuz kullanılabilen bir kulaklık arıyorum. SteelSeries serisinden ya da Logitech tarafında bir tercih yaparsam daha mı memnun kalırım? Önerebileceğiniz modelleri paylaşabilirseniz memnun kalırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. Rahat olmayan ve sorunları olan bir kulaklık. SS 1 almanızı tavsiye ederim. Daha ucuz ve daha kaliteli bana gör. İkisini de kullandım.

Rahatlık kişiden kişiye göre değişir, kalitesi üst düzey bir kulaklık. 7 yıl kullandım kablolu modelini. Dip ses sorunu var diyorlardı en son, ben öyle bir sorun yaşamamıştım.

Alınmaz. Rahat olmayan ve sorunları olan bir kulaklık. SS 1 almanızı tavsiye ederim. Daha ucuz ve daha kaliteli bana gör. İkisini de kullandım.

SteelSeries'e yönelmek istiyorum ama belirttiğiniz gibi kablolu modelinde sorun yaşamamıştım. Onu da araştıracağım teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Rahatlık kişiden kişiye göre değişir, kalitesi üst düzey bir kulaklık. 7 yıl kullandım kablolu modelini. Dip ses sorunu var diyorlardı en son, ben öyle bir sorun yaşamamıştım.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Kablolu modelini bende 4-5 yıl kadar kullandım gayet memnundum. Mikrofonundan sadece bir tık şikayetçiydim ama rahatlık konusunda bende problem yaşamadım. Kablosuz modeller uçuk olduğu için indirimde bu modeli görünce değerlendirmek istedim. Kıyaslayabileceğim diğer marka ürünleri 2500 lira civarı ve üzerinde geziniyor. Almışken kaliteli ve kablosuz bir kulaklık almak istiyorum, bu modeli de satın almak istiyorum ama daha kaliteli ya da yeni model bir şey de değerlendirmek isterim.

Geri
Yukarı