Corsair Void Elite RGB alınır mı?

Bazı programlar ile düzelebiliyor.

Bir programla değil kendi yazılımıyla alakalı bir sorun. Biraz uğraşınca düzeliyor.

Karşı tarafa mikrofondan giden cızırtı, haşırtı sesleri.

Bu da yanlış. Dip ses sorunu şu ki kulaklıkta bir ses çalmaya başladığında arkadan bir cızırtı ya da haşırtı geliyor.

Bence çok da fazla indirime girmemiş. Ben birkaç ay önce RGB'siz versiyonunu 600₺'ye almıştım. Ama yanında stand da varmış düşünülebilir. Bence dip ses sorununu saymazsak çok başarılı bir kulaklık. Dediğim gibi bu sorun da basit bir şekilde çözülebiliyor. Birkaç saat önce şu konuya yazdıklarıma bakabilirsin: Corsair Void Elite 7.1 RGB sorunları çözüldü mü?

Bir programla değil kendi yazılımıyla alakalı bir sorun. Biraz uğraşınca düzeliyor.

Bu da yanlış. Dip ses sorunu şu ki kulaklıkta bir ses çalmaya başladığında arkadan bir cızırtı ya da haşırtı geliyor.

Bence çok da fazla indirime girmemiş. Ben birkaç ay önce RGB'siz versiyonunu 600₺'ye almıştım. Ama yanında stand da varmış düşünülebilir. Bence dip ses sorununu saymazsak çok başarılı bir kulaklık. Dediğim gibi bu sorun da basit bir şekilde çözülebiliyor. Birkaç saat önce şu konuya yazdıklarıma bakabilirsin: Corsair Void Elite 7.1 RGB sorunları çözüldü mü?
Kulaklığı bizzat kullanmadığım ve bir yerden dip ses sorunun görüp dinlemediğim için tam nereden çıkıyor tam olarak bilmiyordum maalesef.

Kulaklığı bizzat kullanmadığım ve bir yerden dip ses sorunun görüp dinlemediğim için tam nereden çıkıyor tam olarak bilmiyordum maalesef.
Anladım ama sanki biliyormuş gibi cevap yazmazsanız daha yararlı olabilir 🙂.
Ayrıca bu kulaklığın ses kartı var mı?
Evet var.
Bu dip ses sorun dışında gerçekten çok başarılı bir kulaklık. Ses kalitesi ve oyunlardaki performansı çok iyi. Mikrofonu çok temiz ve kaliteli. Malzeme kalitesi çok iyi. Konforu çok iyi bütün gün taksanız bile ağrı yapmıyor. Tek eksik yanı kablosunun örgüsüz olması olabilir. Şu anda BIG takımı da bu kulaklığı kullanıyor. Ama ben o sorunu çözmekle uğraşmak istemiyorum derseniz başka ürünlere bakabilirsiniz.

RGB olmayanını kullanıyorum. Mikrofonu iCUE çalışırken problemli, karşı tarafa ses az gidiyor. Aynı sorunu yaşayan bir sürü insan gördüm internette. Farklı modellere yönelmeni tavsiye ederim.

Peki bu sorunun çözümü var mıdır?

Evet.
Başka bir forumun linkini atmam doğru olur mu bilmiyorum ama çözümün yazdığı yeri nasıl bulacağınızı anlatayım. Google'a "Corsair Void Elite USB sizzle problem" yazıyorsunuz. "sizzle problem" yerine direkt "crackling sounds" yazabilirsiniz. Orada Corsair forum sitesinde "Corsair Void RGB crackling sounds" başlıklı bir site var. Oraya giriyorsunuz. Biraz aşağılara doğru indiğinizde "barricade" nickli bir kullanıcı maddeler halinde çözümü anlatmış. Bayağı uzun bir yazı anlarsınız zaten. Ben o maddeleri tek tek uyguladığımda sorunumu çözmüştüm.

Eğer alır ve yapamazsanız yardımcı olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı