Corsair Void Elite stereo 700 TL'ye alınır mı?

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Corsair Void Elite stereo şu an 700 TL. 700 TL'ye başka kulaklık göremedim açıkçası. Sizce alınır mı? Ses kartım ALC892.

Alınır 700₺'ye daha da alınır.

Normal Void Elite modelin de iCUE yazılımından sonra dip ses sorunları yaşanıyor bunda olur mu bilmem.

@Motionless IN White 'nin Void Elite kulaklığına EQ yapmıştık çok daha iyi olduğunu söylüyordu.

Alınır 700₺'ye daha da alınır.

Normal Void Elite modelin de iCUE yazılımından sonra dip ses sorunları yaşanıyor bunda olur mu bilmem.

@Motionless IN White 'nin Void Elite kulaklığına EQ yapmıştık çok daha iyi olduğunu söylüyordu.
Hocam peki aldık diyelim, bunun için mesela Ugreen'in USB ses kartları var onları alsak nasıl sonuç elde ederiz fikriniz var mı?

Ben aldım ve hiç bir sorunla karşılaşmadım belki şansa göre çıkıyordur o kronik denilen sorunlar ama sadece hazır gelirken desibel sorunu var misal -6 dB ile geliyor bunu 10 ile değiştirirseniz daha iyi oluyor.

Hocam peki aldık diyelim, bunun için mesela Ugreen'in USB ses kartları var onları alsak nasıl sonuç elde ederiz fikriniz var mı?

Onların içerisinde tam olarak ne var bilmiyoruz.

İllaki alacağım diyorsanız buna bakabilirsiniz Türkiye içerisinden.

Çin'den yeni kullanıcı indirimi ile 150-180, indirimsiz 230-250₺ arasına ALC5686 veya CX31993 veya CX31998 bulunan DAC alabilirsiniz.

Onların içerisinde tam olarak ne var bilmiyoruz.

İllaki alacağım diyorsanız buna bakabilirsiniz Türkiye içerisinden.

Çin'den yeni kullanıcı indirimi ile 150-180, indirimsiz 230-250₺ arasına ALC5686 veya CX31993 veya CX31998 bulunan DAC alabilirsiniz.
Teşekkürler kulaklığı alayım test edeyim ondan sonra değerlendireceğim sağolun hepiniz.

Aldım arkadaşlar düşüncelerimi paylaşacağım geldiğinde.

Screenshot_20230321-205358_Brave.jpg

Son düzenleme:
Teşekkürler kulaklığı alayım test edeyim ondan sonra değerlendireceğim sağ olun hepiniz.

Aldım arkadaşlar düşüncelerimi paylaşacağım geldiğinde.

Eki Görüntüle 1710069

Aynı kulaklığı satın aldım. Mümkünse detaylı yorumlayabilir misin? Son olarak yapılması gereken ayar var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı